Reklama

Flamurtari mund të përfitojë

Besa dhe Vllaznia e Pozheranit kanë pësuar humbje nga Feronikeli, përkatësisht Llapi dhe kjo i jep mundësinë Flamurtarit të përmirësojë situatën, pavarësisht se nuk mund të largohet nga pozita e 10-të. Mirëpo, në rast se kuqezinjtë…Më tepër mund të lexoni në Insporti.com

The post Flamurtari mund të përfitojë appeared first on INSAJDERI.

Reklama
Këtë e pëlqejnë %d blogues: