Home » Faton Peci i LDK-së: Në Kosovë është ngatërruar politika me prostitucionin

Faton Peci i LDK-së: Në Kosovë është ngatërruar politika me prostitucionin

Ish-kandidati i Lidhjes Demokratike Kosovës për deputet Kuvendin e Kosovës, Faton Peci, ka komentuar kthimin e deputetes Donika Kadaj Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës.

Kreu i AAK’, Ramush Haradinaj, ka njoftuar sot se Kadaj është kthyer partinë, cilën e kishte lënë vite parë, për t’iu bashkuar Lëvizjes Vetëvendosje.

Duke reaguar ndaj këtij zhvillimi, Peci ka thënë se Kosovë, politika ka marrë një kuptim tjetër.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Kosovë është ngatërru politika me prostitucionin…”, ka shkruar Peci llogarinë e tij Facebook.

faton-1 Faton Peci i LDK-së: Në Kosovë është ngatërruar politika me prostitucionin

Reklama