Home » Dhunohet me sende të forta 49-vjeçari në Gjirokastër

Dhunohet me sende të forta 49-vjeçari në Gjirokastër

 

Një 49-vjeçar është goditur me sende forta nga tre persona Gjirokastër. Paraprakisht thuhet se tre persona janë denoncuar për dhunën e ushtruar ndaj shtetasit me iniciale A. M. lagjen “Gërhot”.

njoftimin e policisë thuhet se shtetasit Z. I., Sh. I., dhe S. I., vjeç, 32, 47 e 34, banues Gjirokastër, janë autorët e dyshuar dhunës.

Motivet e konfliktit nuk bëhen me dije, ndërsa çështja po hetohet nga organi i akuzës Gjirokastër.

l.h/ dita

Reklama

Lexo më shumë