Home » Deputetja e VV-së: Donika e dështuar erdhi në VV, e dështuar u kthy në AAK

Deputetja e VV-së: Donika e dështuar erdhi në VV, e dështuar u kthy në AAK

Deputetja e Kuvendit, nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Nazlie Balaj, ka reaguar pas rikthimit Donika Kadaj-Bujupi AAK.

Ajo një postim Facebook, ka thënë se ajo e dështuar ka hyrë VV dhe si e tillë u rikthye AAK.

“Donika Kadaj, e deshtuar erdhi ne VV, e deshtuar u kthy ne AAK.“, ka shkruar Balaj./Insajderi.com

The post Deputetja e VV-së: Donika e dështuar erdhi në VV, e dështuar u kthy në AAK appeared first on INSAJDERI.

Reklama