Home » Conte: “Messi nuk është top lojtar…” (VIDEO)

Conte: “Messi nuk është top lojtar…” (VIDEO)

Antonio Conte ka folur pas ndeshjes me Barcelonën, me ç’rast është munduar thotë fjalë mira për ekipin e tij, por fund përfudoi duke lavdëruar Lionel Messin.

“Mendoj se sot, këto dy ndeshje për Barcelonën diferencën e bëri Messi dhe këtu kemi bëjnë me lojtarin mirë botë.”, ka thënë Conte. raporton Insporti.com

pyetjen e gazetarit se ishte merita e Messit kjo fitore e lartë e Barcelonës ndaj ekipit tij, Conte është përgjigjur:

“Po…”

Për lexuar shkrimin e plotë, ju lutem klikoni KËTU

Conte: “Messi nuk është top lojtar” (VIDEO)

The post Conte: “Messi nuk është top lojtar…” (VIDEO) appeared first on INSAJDERI.

Reklama