Reklama

Besiktas – Bayern Munich, është shënuar goli i parë

ndeshjen e kthimit raundin e 16-të finales, mes Besiktas dhe Bayern Munich, është shënuar goli i parë.

Për të shikuar golin, klikoni KËTU

Besiktas – Bayern Munich, është shënuar goli i parë

The post Besiktas – Bayern Munich, është shënuar goli i parë appeared first on INSAJDERI.

Reklama
Këtë e pëlqejnë %d blogues: