Home » Berat Buzhala e kall me një koment te profili i Ramushit, për kthimin në AAK të Donikës

Berat Buzhala e kall me një koment te profili i Ramushit, për kthimin në AAK të Donikës

Rikthimi i Donika Kadaj-Bujupit nuk ka kaluar pa reagimin analistëve, e Berat Buzhalës ky veprim i politikanes ishte qesharak.

Berat Buzhala ka komentuar profilin zyrtar kryeministrit Ramush Haradinaj, ku ky e bëri ditur lajmin për rikthimin e Kadaj-Bujupit.

Për dallim prej herëve tjera kur di ‘godas’ politikanët rrjetet sociale, kësaj radhe Buzhala ka shkruar vetëm ka ‘qeshur’ me lajmin Haradinajt.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Për pak se 1 orë, komenti i tij ka marrë mbi 750 reagime.

Donika Kadaj-Bujupi mërkurën u kthye Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), pas përçarjeve Lëvizjen Vetëvendosje, prej ku dha dorëheqje kohë me parë.

buzhala Berat Buzhala e kall me një koment te profili i Ramushit, për kthimin në AAK të Donikës

Reklama