Home » Bayern Munich në çerekfinale të Champions League

Bayern Munich në çerekfinale të Champions League

Bayern Munich ka mposhtur Besiktasin Vodafone Arena, ndeshjen e kthimit vleshme për raundin e 16-të Champions League. Kjo fitore edhe zyrtarizoi kalimin Bayernit çerekfinale pasi si vendas kishin fituar 5-0 kundër Besiktasit.

Për të shikuar golat dhe lexuar raportin e plotë të ndeshjes , klikoni <u>KËTU

 

Bayern Munich në çerekfinale të Champions League

The post Bayern Munich në çerekfinale të Champions League appeared first on INSAJDERI.

Reklama