Home » Barcelona – Chelsea, formacionet

Barcelona – Chelsea, formacionet

Barcelona dhe Chelsea do përballen ndeshjen e dytë dhe vendimtare për ecur tutje, kësaj faze Ligën e Kampionëve.

dy trajnerët pritet fushën e Camp Nou dalin me formacionet mira mundshme kanë dispozicion.

barche Barcelona – Chelsea, formacionet

Reklama