Home » Stratton (2017)

Stratton (2017)

Stratton (2017) | Aksion, Thriller, | Cilësia: HD


Rreth filmit:

“Straton: Forcat Speciale”: Pas vdekjes kolegut tij amerikan, një agjent i MI6-s dhe skuadra e tij bëjnë pamundurën për ndalur një terrorist kërkon përdorë armë kimike kundër popullsisë…

 

trailtube-logo Stratton (2017)
/*  

trailtube-logo Stratton (2017)
//

 

trailtube-logo Stratton (2017)

The post Stratton (2017) appeared first on Filma24HD.com | Filma me Titra Shqip HD.

Reklama