Home » I dënuar me 5 vite burg për plagosje, arrestohet 24-vjeçari

I dënuar me 5 vite burg për plagosje, arrestohet 24-vjeçari

Policia e Lezhës ka arrestuar një ri, dënuar me plagosje rëndë me dashje.

Sipas njoftimit policor, shtetasi Martin Vocrri, 24 vjeç, lindur Pukë dhe banues Tiranë, ishte dënuar Maj vitit 2017 me 5 vite burg nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Vocrri iu dorëzua shërbimeve Policisë Tiranës, për veprime mëtejshme proceduriale.

s.a/dita

 

Reklama

Lexo më shumë