Home » Haradinaj rikthehet në seancë

Haradinaj rikthehet në seancë

Një orë e gjysmë vonesë dhe ende nuk ka filluar seanca e jashtëzakonshme për demarkacionin e paraparë fillojë ora 11:00.

Pasi nuk janë arritur votat e mjaftueshme për ratifikimin e demarkacionit u tha se kryeministri Haradinaj ka takuar përfaqësuesit e partive politike, raporton lajmi.net.

Mirëpo, nuk dihet nëse ka arritur një ujdi me ata kanë dalë kundër ratifikimit demarkacionit, çdo moment pritet fillojë debati Kuvend.

 

The post Haradinaj rikthehet në seancë appeared first on INSAJDERI.

Reklama