Home » Pa rrotlla: “Bella Hadid nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)” plus 9 more

Pa rrotlla: “Bella Hadid nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)” plus 9 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Pa rrotlla: “Bella Hadid nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)” plus 9 more

Bella Hadid nuk i lë vend imagjinatës (FOTO) Posted: 05 Jul 2017 02:05 PM PDT

Bella Hadid ka goditur me pamjen  saj javën e modës   Paris. E shfaqur plotësisht e espozuar  me veshjen e saj dukshme modelja  20 -vjeçare  ka mahnitur ndjekësit këtë martë . Veshja e saj transparente  nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës .  
Presidenti Erdogan do të vizitojë Gjermaninë Posted: 05 Jul 2017 01:58 PM PDT

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, do vzitojë Gjermaninë për marrë pjesë Samitin e Liderëve G20, i cili do mbahet Hamburg, raporton (AA). një deklaratë nga zyra e shtypit e Presidencës Turqisë njoftohet se Erdoğani do marrë pjesë Samitin e 12-të Liderëve G20, i cili […]
Vetëvendosje: 6 deputetë të PAN do e votojnë Kurtin për kryeministër Posted: 05 Jul 2017 01:52 PM PDT

paktën gjashtë deputetë koalicionit PAN, do ta votojnë Albin Kurtin për kryeministër, i cili është i nominuar nga Vetëvendosje. Kështu ka bërë ditur Ylli Hoxha nga Vetëvendosje një status publikuar facebook, transmeton Klan Kosova. “Janë se paku 6 deputetë PANit do ta votojnë Albinin për kryeministër”, shkruan […]
Zbulohet ilaçi kundër kancerit të mushkërive Posted: 05 Jul 2017 01:48 PM PDT

Shkencëtarë kanadezë kanë zbuluar ilaçin kundër kancerit mushkërive. Ai do jetë qarkullim brenda gjashtë deri dymbëdhjetë muajsh. Kështu ka paralajmëruar Igor Stagljar, profesor i sektorit biokimisë dhe gjenetikës mjekësore Universitetin e Torontos, transmeton Koha.net raportimin e medieve kroate. Ai këtë njoftim e bëri Konferencën Ndërkombëtare Split. Siç […]
Aeroporti i Prishtinës edhe këtë vit me fluks të madh të udhëtarëve Posted: 05 Jul 2017 01:43 PM PDT

Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” Prishtinë, ka vazhduar fluksi i madh i udhëtarëve edhe këtë vit. Sipas dhënave zyrtare, vitin 2016 është përmbyllur me një rritje numër udhëtareve rreth 12.5% krahasuar me vitin paraprak. Ndërkaq këtë vit Aeroporti i Prishtinës ka pësuar rritje numrit udhëtarëve rreth 7 %. Zëdhënësja […]
Deda i fton AAK-në dhe Nismën t’ju bashkohen LAA-së dhe VV-së (Video) Posted: 05 Jul 2017 01:40 PM PDT

Deputeti i Alternativës, Ilir Deda ka thënë se PAN-i nuk i kanë votat por po hapin mjegull duke thënë se i kanë. Duke diskutuar për mundësin e zgjidhjes krizës mund ta kaploj vendin, Deda emisionin ‘Rrokum Roll’ ka bërë një thirrje për AAK-në dhe Nismën. “Ju bëjë thirrje AAK-së dhe Nismës […]
Mamma kërkohet nga Liverpool Posted: 05 Jul 2017 01:37 PM PDT

Liverpool ka bërë një ofertë prej 14.9 milionë funtesh tentim për ta transferuar Emanuel Mammana nga Lyon, pohon The Sport Revieww. Raportet pohojnë Jurgen Klopp dëshiron shtojë përforcime linjën defanzive, dhe është gati t’ia ofrojë një kontratë prej 2.8 milionë funtesh për stinor. Tre herë përfaqësuesi i Argjentinës thuhet se […]
Fshati më i shëndetshëm në botë – ja sekreti i jetëgjatësisë! Posted: 05 Jul 2017 01:30 PM PDT

Fshati Poppin Italinë Jugore, po del jetë i pari me banorët shëndetshëm botë. Një gjë tillë e thotë Kardiologu Aseem Malhotra, i cili studioi fshatin shëndetshëm botë, derisa zbuloi sekretin e jetëgjatësisë shquar banorëve kësaj zone pasi ata jetojnë deri moshën 100 […]
Prokuroria Speciale deklarohet rreth aktakuzave të para Posted: 05 Jul 2017 01:25 PM PDT

Prokuroria Speciale e cila do ndjekë krimet e pretenduara kryera nga pjesëtarë Ushtrisë Çlirimtare Kosovës, nga dita e sotme mund paraqes aktakuzat e para pas funksionalizimit Gjykatës Speciale. një përgjigje dhënë për Indeksonline, Joseph L. Hollerhead, asistent ekzekutiv i zëvendëskryeprokurorit specializuar, ka thënë se pas miratimit […]
Serbia po bëhet gati për hapin e madh, karshi Kosovës (Video) Posted: 05 Jul 2017 01:21 PM PDT

Beogradi zyrtar duket se gradualisht po ndryshon qasjen ndaj Kosovës. Presidenti i Serbisë Aleksander Vuçiq po paralajmëron ndryshime Kushtetuese aty ku përmendet Kosova. Prishtinë njohësit e marrëdhënieve ndërkombëtare po vlerësojnë se kjo qaje është detyrim i Serbisë drejt anëtarësimit BE.
Reklama