Home » Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 more

Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 more

Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën Posted: 05 Jul 2017 01:49 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreAshtu si e bija, nusja helmoi vjehrren, edhe babai i 19-vjeçares Elda Tanushi akuzon vjehrrin e saj për përdhunim, duke deklaruar se tashmë ai i ka borxh për atë ka ndodhur. Sipas Baftjar Tanushit, e bija ka pasur një arsye fortë e ka bërë atë veprim dhe kjo arsye, sipas tij, është ab
Rasti “Sopoti” kalon më në fund në duart e PSP-së Posted: 05 Jul 2017 01:37 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreProkuroria Publike Themelore ndjekjen e krimit organizuar dhe korrupsionit ia dorëzoi lëndën ?Sopoti? Prokurorisë Publike për përndjekjen e veprave penale cilat lidhen dhe dalin nga përmbajtja e përndjekjes joligjore komunikimeve (PSP). Për dorëzimin e lëndës penale njohur si ?Sopoti?
20-vjeçari i dha fund jetës pas ndarjes nga e dashura, zbulohet dëshmia shokuese e nënës Posted: 05 Jul 2017 01:27 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreEneo Ferko është 20-vjeçari i dha fund jetës duke pirë fostoksinë. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e djeshme qytetin e Fierit. Ai është gjetur nga nëna e tij gjendje rëndë, dhe pavarësisht dërgimit spital, nuk mbijetoi dot. Eneo ndërroi jetë orët e para mëngjesit martë
77 të vdekur pas një aksidenti fatal në Afrikën Qendrore Posted: 05 Jul 2017 01:27 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 more paku 77 persona kanë humbur jetën një aksident automobilistik ka ndodhur Republikën e Afrikës Qendrore. Viktimat humbën jetën tragjikisht ndodheshin një kamion mbingarkuar i cili u rrokullis për shkak një defekti teknik. ?Kanë humbur jetën 77 persona, kryesisht burra. P
I mituri bie në një puset në Tiranë, shpëtohet nga zjarrfikësit Posted: 05 Jul 2017 01:26 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreNjë i mitur, rreth 5 vjeç ka rënë ditën e sotme një pusetë zonën e ?Liqenit Thatë? Tiranë. Mësohet se i mituri ka pësuar disa dëmtime dhe ka qëndruar aty deri sa e kanë vënë re kalimtarët. Këta kanë lajmëruar Policinë dhe zjarrfikësit kanë bërë mundur nxjerrjen e tij nga puseta.
Shkarkimi i Zvërleskit në Kuvend, VMRO kërkon të propozojë prokurorin e ri Posted: 05 Jul 2017 01:12 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 morePropozimi për shkarkimin e kryeprokurorit publik, Marko Zvërlevskit, është para deputetëve. Qeveria i propozoi Kuvendit shkarkojë Marko Zvërlevskin nga funksioni prokuror publik i RM-së për shkak ushtrimit funksionit kundërshtim me ligjin, profesionalizëm pamjaftueshëm dhe reag
Torres nënshkruan me skuadrën spanjolle Posted: 05 Jul 2017 01:10 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreFernando Torres ka vazhduar kontratën me Atletico Madridin Skuadra e Atletico Madridit ka njoftuar se ia ka vazhduar kontratën sulmuesit spanjoll Fernando Torres. Lojtari ka zgjatur kontratën e tij deri 30 qershor vitit 2018. ?Jemi lumtur ju njoftojmë se kemi arritur marrëveshje m
A është e dashuruar Eni Koҫi? Përgjigja e këngëtares të le pa fjalë Posted: 05 Jul 2017 12:58 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreNëse e mbani mend intervistën e Greta Koҫit pak ditë parë ?Rudina? Tv Klan, për pyetjen ?A je e dashuruar??, me siguri do ta kuptoni menjëherë se Eni Koҫi është motra e saj. Diplomacinë e kanë gjen dhe pas përgjigjes Enit për njëjtën pyetje, kjo nuk ka asnjë dysh
Telefonat e Samsungut tani mund të lidhen me kompjuterët me Windows 10 Posted: 05 Jul 2017 12:58 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreKompania Samsung ka përditësuar aplikacionin e saj Flow, për ofruar mbështetje për opsionin ?Windows Hello? sistemin operativ Windows 10. Pajisjet si Galaxy S6, S7 dhe S8 mund hapin kompjuterët me Windows 10 përmes ndihmës skanerit për shenjat e gishtërinjve. Samsung për herë pa
Kapet një skaf 8 metra në Vlorë, dyshime për aktivitet të paligjshëm Posted: 05 Jul 2017 12:47 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreDrejtoria Vendore e Policisë Kufitare Vlorë bashkëpunim me Drejtorinë Vendore Policisë Vlorë, kanë sekuestruar një mjet lundrues. Policia ka filluar procedimin penal ndaj shtetasit Dh.B 44 vjeç, pasi datë 05.07.2017, rreth orës 10:20, grykëderdhjen e lumit Vjosë, është konstatuar
Njësitë speciale kanë reaguar 1 orë pas trazirave në Kuvend natën e 27 prillit Posted: 05 Jul 2017 12:44 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreKomandantët e njësive speciale policore kanë pritur me orë angazhohen për qetësuar situatën Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit dhunshëm. Askush nuk u ka dhënë urdhër policëve reagojnë dhe se kjo është thënë dëshmitë e komandantëve prokurori, ku po kryhen hetimet p
Memli Krasniqi tregon se çfarë e shkaktoi rënien e PDK-së Posted: 05 Jul 2017 12:42 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreKoalicioni PAN fitoi zgjedhjet dhe pret ta formojë Qeverinë, por Partia Demokratike pati rënie, nëse krahasohet me zgjedhjet e 2014?ës kur kishte siguruar 14 vende shumë Kuvend. Memli Krasniqi, nënkryetar i PDK?, emisionin Komiteti, tregon se si i panë rezultatet e zgjedhjeve kjo parti
BE dhe Japonia, traktat për tregtinë e lirë për ?inat? të SHBA-ve Posted: 05 Jul 2017 12:31 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreBashkimi Evropian dhe Japonia arritën sot një marrëveshje politike për një traktat tregtisë lirë, një përgjigje e përbashkët për tendencat proteksioniste SHBA-së. ?Ne kemi arritur një marrëveshje politike nivel ministerial. Ne rekomandojmë tashmë për drejtuesit ta konfirmojnë këtë
Arsenal ofron 25 milionë euro për yllin e Juventusit Posted: 05 Jul 2017 12:22 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreMediat kolumbiane bëjnë me dije se Arsenal ka përgatitur një ofertë prej 25 milionë eurosh për Juan Cuadradon. Arsenal sot ka kompletuar transferimin e Alexandre Lacazette nga Lyoni për 50 milionë euro, por nuk e kanë mbyllur ende me transferime. Ata duan Cuadrado jetë përforcimi i tyre
Sheqerinska dhe Reka konfirmojnë marrëdhëniet e mira Shqipëri-Maqedoni Posted: 05 Jul 2017 12:19 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreMinistrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska sot u takua me ambasadorin e Republikës Shqipërisë, Fatos Reka. Siç njoftoi Ministria e Mbrojtjes, Shekerinska ka shprehur falënderim për përkrahjen e vazhdueshme politike cilën Republika e Shqipërisë ia jep vendit tonë procesin për integrim
?Biznesmeni më prezantonte si vëllai i vogël. Beqja: Ju të vrisnit!?, ja çfarë ndodhi dje në gjyq Posted: 05 Jul 2017 12:09 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreDëshmitari i mbrojtur, Ylvi Beqja, përfundoi dje përballjen sallën e gjyqit me Emiljano Shullazin dhe katër bashkëpandehurit e tij, cilët i ka kallëzuar për ?gjobëvënie?. Ndryshe nga seanca e kaluar kur rrëfeu detaje hollësishme për Gjykatën, dje, Beqja ?qepi gojën? duke iu shmangur p
Përfundoi poshtë një makine, shpëton mrekullisht vajza 5-vjeçare (VIDEO) Posted: 05 Jul 2017 12:03 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreAmanda Fahrunisa është shpëtuar mrekullisht pasi përfundoi poshtë një makine, derisa ishte një pikë karburanti Java Indonezisë. Kalimtarët e rastit, e ngritën makinën dhe nxorën 5-vjeçaren, ka thyer këmbën e majtë, por nuk ka pësuar dëmtime tjera. ?Kishte shumë fat, pasi ka mund
Shokuese, i riu godet me grushte ish të dashurën në mes të pazhit Posted: 05 Jul 2017 12:00 PM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreNjë sherr ka ndodhur plazhin e Velipojës, pasi mësohet se një 20-vjeçar ka rrahur ish dashurën e tij 21 ?vjeçare. S.P., 20 vjeç, banues Shkodër dyshohet se plazhin e Velipojës, ka përndjekur dhe ka goditur me grushte ish-të dashurën e tij S.Y., 21 vjeçe. Njoftimi i policise datë
Limaj flet për takimin e tij të parë me Veselin pas shumë vitesh Posted: 05 Jul 2017 11:57 AM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreKryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, ka folur për raportet e tij me udhëheqësin e Partisë Demokratike Kosovës, Kadri Veseli. Limaj ka bërë ditur se me shefin e PDK-së nuk ka pasur kurrfarë kontakti për vite me radhë. Ai ka thënë KTV se Veselin e ka takuar për herë parë pas
Momenti kur Trump ngatërron makinën presidenciale me një tjetër (VIDEO) Posted: 05 Jul 2017 11:51 AM PDT

nusja-tanushi_(1) Albeu: “Rrëfimi tronditës i babait të nuses që tentoi të helmojë vjehrrën” plus 19 moreDuket se presidenti amerikan Donald Trump ishte paksa i hutuar momentin po zbriste nga nga aeroplani presidencial Air Force One, pasi ngatërroi makinën presidenciale me një tjetër. Edhe pse e kishte atë quhet ndryshe ?Bisha? para shkallëve aeroplanit ai një moment hutohet dhe vazhd
Reklama