Home » Pa rrotlla: “Shikoni çfarë ju bën teshave kombëtare Baby G (Foto)” plus 9 more

Pa rrotlla: “Shikoni çfarë ju bën teshave kombëtare Baby G (Foto)” plus 9 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Pa rrotlla: “Shikoni çfarë ju bën teshave kombëtare Baby G (Foto)” plus 9 more

Shikoni çfarë ju bën teshave kombëtare Baby G (Foto) Posted: 04 Jul 2017 02:27 PM PDT

Këngëtarja Baby G si duket është e dhënë edhe pas veshjeve tradicionale shqiptare Por, këngëtarja kësaj radhe ka zgjedhur ti vesh ato por me modifikime skajshme. Ajo ka marrë pak nga veshja kombetare e Hasit dhe ato i ka shndërruar formë jelekësh ku edhe ka treguar gjoksin e saj seksi, shkruan GazetaExpress. […]
Analistët për të ardhmen e dialogut Kosovë-Serbi: Konsensus dhe paqe Posted: 04 Jul 2017 02:19 PM PDT

Dialogu Serbi-Kosovë u shoqërua me tensione mes dyja vendeve. Niveli i ri pritet sqarojë ardhmen e dyja vendeve dhe ritmin drejt BE’. Por, e ardhmja e dialogut varet nga shumë faktorë. Naim Rashiti, drejtor i organizatës për kërkimin e politikave ballkanike “Balkans Group”, thotë se Kosovë është i nevojshëm një […]
Serbia falënderon Ugandën për mosnjohjen e Kosovës Posted: 04 Jul 2017 02:15 PM PDT

Shefi i diplomacisë Serbisë, Ivica Daçiq, dhe sekretari i Ministrisë Punëve Jashtme Ugandës, Henri Okela, sot Beograd, siç njoftojnë medie serbe, kanë theksuar rëndësinë e marrëdhënieve afërta e tradicionale ndërmjet dy vendeve. Ministri Daçiq, me këtë rast, e ka falënderuar Ugandën nuk e ka njohur pavarësinë e Kosovës. […]
Flasteri shërues për ata që u frikësohen injeksioneve Posted: 04 Jul 2017 02:13 PM PDT

Një ngjitës flaster godiet infeksionet apo gripërat, e vënë si lloj vaksine lëkurë, ka kaluar teste rëndësishme sigurisë eksperimentin e parë njerëz. Kjo shtresë e hollë ngjitësi, ka 100 elemente imëta cilat depërtojnë sipërfaqen e lëkurës, transmeton Klan Kosova. Është e thjeshtë dhe njerëzit mund ta […]
Unikkatil uron SHBA-në për përvjetorin e pavarësisë por habitë me flamurin! (Foto) Posted: 04 Jul 2017 02:09 PM PDT

Reperi Unikkatil ka vite jeton Amerikë. E duke qenë se SHBA u festua përvjetori i pavarësisë, nuk ka si mungonte edhe urimi i tij, shkruan lajmi.net Përmes një fotoje hedhur faqen zyrtare ‘Facebook’, reperi ka uruar Amerikën duke e quajtur si mikun mirë shqiptarëve. E […]
4 kundërshtarët brenda partisë që kërkojnë vendin e Bashës në PD Posted: 04 Jul 2017 02:04 PM PDT

22 korrik Partia Demokratike do mbajë zgjedhjet e brendshme për zgjedhur kryetarin e ri saj përmes parimit një anëtar, një votë.   Kandidatët tashmë janë zyrtarizuar, dhe ata janë pesë. Lideri demokrat Lulzim Basha do ketë përballë këtë garë, ish-kreun e PD-së, Eduard Selami, ish-kreun e grupit parlamentar demokrat, […]
ZTE prezanton telefonin e ri Blade V7 Plus Posted: 04 Jul 2017 01:57 PM PDT

ZTE ka prezantuar një smartfon ri quajtur Blade V7 Plus. ZTE serive, Blade V7 e V7 Lite tani i kushtuar edhe një version, Blade V7 Plus i cili ka tipare reja, si skanerin e skanimit gishtërinjve nga pas, shumë e lehtë e baterinë 2,540 mAh, transmeton koha.net. Ky smartfon vjen me […]
Çfarë tregojnë çorapet për personalitetin tuaj? Posted: 04 Jul 2017 01:55 PM PDT

Shumica e njerëzve thonë: ata veshin çorape “ çuditshme” janë suksesshëm. Vetëm shikoni çorapet e kryeministrit kanadez, Justin Trudeau. Mirëpo ky fakt nuk qëndron gjitha rastet, por njerëzit zgjedhin veshin çorape me figura çuditshme dhe ngjyra guximshme konsiderohen si “ambiciozë” dhe “aftë”. Ideja vjen nga […]
​Ujkani e Xhaka takohen në Prishtinë, ja se çfarë kanë bërë (Foto) Posted: 04 Jul 2017 01:50 PM PDT

Samir Ujkani dhe Granit Xhaka janë takuar Prishtinë, ku po qëndrojnë për pushime Kapiteni i Kosovës, Samir Ujkani dhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka janë takuar një nga lokalet e  Prishtinës. Ujakni ka publikuar një foto Instagram, ku dy bashkë bëjnë shqiponjën. “Gjithmonë mirë takohem me ju vëlla. Krenar me […]
Luftoni depresionin duke e përdorur rregullisht këtë pije Posted: 04 Jul 2017 01:47 PM PDT

Depresioni nuk kursen askënd momente caktuara, prandaj është mirë jeni pajisur me gjitha informacionet e mundshme. Për shembull, kjo pije me lakër kuqe është idealja për luftuar depresionin, për shkak se përmban shumë përbërës  e trajtojnë atë dhe ju ndihmojnë ta kapërceni lehtësisht. Përbërësit: 1/4 lakër e kuqe3 […]
Reklama