Home » Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 more

Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 more

U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane Posted: 04 Jul 2017 01:31 PM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreNjë foshnje braziliane i cili u qëllua me nj plumb teksa ishte akoma barkun e nënës është konsideruar si një mrekulli. Familja e tij shpreson se do kapërcejë lëndimet për ecur një ditë. Nënë e tij Claudineia dos Santos Melo ishte nëntë muajshe shtatzënë kur ajo u qëllua duke kaluar af
Geci zbulon të vërtetën e lajmit për kërkesën e Prokurorisë për dënim ndaj tij Posted: 04 Jul 2017 01:27 PM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreAvokati i Gani Gecit ka reaguar pas disa shkrimeve lidhur me kërkesën e Prokurorisë për dënimin e tij. Thotë se ky ishte një lajm i vjetër dhe sipas tij është ripublikuar me një qëllim caktuar. Sqarimi i plotë i Gecit. Avokati i Gani Gecit dhe Gani Geci reagojnë kundër shkrimeve porositu
Edi Rama zbulon urimin më të veçantë për ditëlindje Posted: 04 Jul 2017 01:18 PM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreKryeministri Rama festoi sot 53-vjetorin e tij lindjes. Përmes një postimi ?Facebook?, kreu i qeverisë falënderoi qytetarët dhe simpatizantët për urimet. Ai madje veçoi edhe një urim, i cili ka pëlqyer shumë nga gjithë. POSTIMI Faleminderit për çdo urim Tuajin❤ Urimi i d
Puna që paguhet 400 mijë dollarë por askush se pranon Posted: 04 Jul 2017 01:18 PM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreNjë ishull verior i Zelandës re, i quajtur Tokoroa zhvillon shpesh konkurse vjetore. Këtë vit i jepet shansi kirurgëve rinj jetojnë këtë vend pune ofron 400.000 dollarë. Arsyeja pse askush nuk e pranon këtë punë është pasi gjithë ata e jetojnë do u duhet punojnë gjithnjë n
Irani mbajti konkursin karikaturave me objekt presidentin Trump Posted: 04 Jul 2017 01:04 PM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 more hënën Iran ëhtë mbajtur një konkurs për karikatura si tematikë kanë pasur presidentin amerikan, Donald Trump. Imazhi fitues i këtij konkursi ishte ai cilin Trump mbante xhaketën mbushur me monedha 100 dollarëshe. Një tjetër cilësi ishte mënyra se si kishte vizatuar flokët
Pas ndarjes Klaudia Pepa i kthehet Albi Nakos: Çfarë thonë more? (FOTO LAJM) Posted: 04 Jul 2017 01:00 PM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreLajmi i ndarjes balerinës njohur Klaudia Pepa, nga koreografi Albi Nako, ka bërë bujë media. Por nga ana tjetër duket se kjo ndarje ka qenë shumë paqësore dhe e mirekuptueshme nga dy palët. një foto postuar fundmi Instagram, nga ana e balerinës ka pasur një lum komente ng
Burri në Kumanovë vret gruan Posted: 04 Jul 2017 12:44 PM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme lagjen afër Xhamisë qytetit Kumanovës. Një person ka vrarë bashkëshorten e tij për motive cilat akoma nuk janë zbardhur nga organet e policisë. Policia ka kryer ekspertizën duke bllokuar rrugën ku ndodhi ky akt makabër, njofton INA. M
A ekziston mundësia që LSI e PD të bëhen bashkë në Tiranë? Ja çfarë thotë Veliaj (VIDEO) Posted: 04 Jul 2017 12:41 PM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreKreu i Bashkisë Tiranës, Erion Veliaj ka folur sot për bashkimin e mundshëm votave Këshillin Bashkiak mes PD-së dhe LSI-së. këtë mënyrë, Veliaj do humbiste vendimmarrjen këshill, por nuri një i Bashkisë shpreson kjo mos ndodhë. ?Ajo unë pres është qyteti qeverise
Habit djali i Fahri Balliut: Mos kini frikë, më keni mua deputet (VIDEO) Posted: 04 Jul 2017 12:35 PM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreDjali i Fahri Balliut falenderoi qytetarët e Pogradecit e zgjodhën deputet Kuvendin e Shqipërisë. Klevis Balliu u tha demokratëve mos kenë frikë nga presionet e qeverisë, pasi ai tashmë është deputet dhe do t?i mbrojë Parlament. /albeu.com/
Bashkëpunëtorë të ngushtë të Gruevskit janë dëshmitarë të mbrojtur të PSP-së? Posted: 04 Jul 2017 12:32 PM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreTetë funksionarë VMRO-DPMNE-së, njerëz nga kryesia e ngushtë partiake, përkatësisht nga rrethi i ngushtë i liderit kësaj partie, Nikolla Gruevski janë dëshmitarë mbrojtur Prokurorisë Speciale Publike, kështu ka deklaruar emisionin Top Tema, një nga inicuesit e reformave brenda VMRO-DP
“Bayerni nuk e blen Ronaldon, pasi është rrezik për klubin” Posted: 04 Jul 2017 12:24 PM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreIsh-trajneri i Bayern Munich, Ottmar Hitzfeld, ka thënë se nëse bavarezët e blejnë Cristiano Ronaldon atëherë kjo do sillte probleme Allianz Arena. Ronaldo është lidhur me një kalim te kampionët e Bundesligës. ?Kur i dëgjova thashethemet, fillova qesh. Jam i lumtur për këtë ide, edhe
Qeveria miratoi propozim-planin për zbatimin e reformave prioritare Posted: 04 Jul 2017 12:21 PM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreQeveria e Mqedonisë ka miratuar seancën e sotme propozim-planin 3-6-9, për zbatimin e reformave urgjente për integrimet euroatlantike Maqedonisë, si dhe për ngritjen e cilësisë jetës qytetarëve. Për këtë hap rëndësishëm e ka ndërmarrë Qeveria për perspektivën euro-atlantike M
Vetëm për tre javë, 1000 tërmete në Ohër Posted: 04 Jul 2017 12:07 PM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 more rajonin e Ohrit prej 18 qershorit e deri sot, janë regjistruar shumë se 1 mijë tërmete. Shumica e tyre ishte me intensitet dobët, ndërsa i fuqishmi ishte tërmeti i djeshëm orën 13:18 me intensitet 5 shkallë njësisë matëse Rihter. Kjo lëkundje ka shkaktuar shkaktuar panik
Tragjike, sherri për një vajzë i merr jetën adoleshentit shqiptar në Itali Posted: 04 Jul 2017 11:58 AM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreKa ndërruar jete 17-vjeçari shqiptar, Pandi Lavdari, i cili u plagos te hënën me thike nga një 19-vjeçar italian. ?Il Giorno? shkruan sot se shqiptari ka ndërruar jete, pasi nuk mundi t?i mbijetoje plagës se marre me thike ne kraharor nga rivali i tij ne dashuri, Simone Madaluno. Ngjarja ka nd
Ja si e uroi Era Istrefin për ditëlindje menaxheri i saj (FOTO) Posted: 04 Jul 2017 11:57 AM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreKëngëtarja kosovare e njohur tashmë edhe ndërkombbëtarisht, Era Istrefi sot ka një ditë veçantë. Ajo feston ditëlindjen e saj 23-të, pikërisht përvjetorin e Pavarësisë SHBA-ve. Era këtë ditë ka marrë urime shumta si nga familjarët por edhe nga fansat. Menaxheri i saj Faton
Ja pse buqeta e nuses në dasmë është e rëndësishme Posted: 04 Jul 2017 11:49 AM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreTraditat duhet zbatohen për një dasmë si veshja e fustanit bardhë apo mos e shohësh nusen me fustanin e bardhë dihen. Buqeta e lules është ajo nuk duhet mungojë kurrë raste tilla pasi ka një domethënie shumë madhe. Jemi mësuar dëgjojmë se vajzat beqare duhet p
Deputeti i PD i del në mbrojtje Bashës: Të gjithë kemi përgjegjësi për humbjen Posted: 04 Jul 2017 11:39 AM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreDeputeti i PD-së, Ervin Salianji ka marrë nën mbrojtje kryetarin Basha duke u dhënë një përgjigje kritikëve tij përmendin kunatin dhe gruan e kryedemokratit. herët, Genc Ruli, Astrit Patozi dhe Jozefina Topalli kanë akuzuar fort se Basha vendimet për PD-në i merr me kunatin dhe bashkësho
Katalonja, gati të shpallë pavarësinë menjëherë nëse “po”-ja fiton referendumin Posted: 04 Jul 2017 11:37 AM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreKoalicioni pushtet Katalonja deklaroi sot se referendumi i vetëvendosjes synon organizojë tetor do ketë efekt menjëhershëm dhe se do shpallte menjëherë pavarësinë nëse ?po?-ja fitonte. ?Nëse një maxhorancë votash është favor krijimit një republike katalanase, do t
Floriana Garo pas fejesës braktis Shqipërinë, ja vendi ku do të shkojë Posted: 04 Jul 2017 11:25 AM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 morePrej 5 sezonesh, Floriana Garo ka shoqëruar fundjavat e shqiptarëve me programin ?Jo vetëm modë?, erdhi përmes ?TV Klan? si një revistë televizive ku i gjeje gjitha, nga intervistat me personazhe famshëm, tek destinacionet e reja, projektet e bamirësisë, këshillat e ekspertëve dhe gjithçka
Nis raundi i pestë i bisedimeve për arritjen e paqes në Siri Posted: 04 Jul 2017 11:21 AM PDT

beba1 Albeu: “U qëllua me plumb në barkun e nënës, shpëton foshnja braziliane” plus 19 moreDiplomatë nga Rusia, Irani, Turqia dhe SHBA, kanë filluar raundin e pestë bisedimeve për paqe Siri me qeverinë siriane dhe disa pjesëtarë grupeve opozitare Siri. Takimi është mbajtur Astana. I dërguari special i OKB-së, Siri, Staffan de Mistura, ka qenë pjesë e takimit dy dit
Reklama