Home » Pa rrotlla: “Rrahim Pacolli: Askush nuk mund ta njollos nderin e UÇK-së dhe të Sami Lushtakut” plus 9 more

Pa rrotlla: “Rrahim Pacolli: Askush nuk mund ta njollos nderin e UÇK-së dhe të Sami Lushtakut” plus 9 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Pa rrotlla: “Rrahim Pacolli: Askush nuk mund ta njollos nderin e UÇK-së dhe të Sami Lushtakut” plus 9 more

Rrahim Pacolli: Askush nuk mund ta njollos nderin e UÇK-së dhe të Sami Lushtakut Posted: 03 Jul 2017 02:04 PM PDT

Rrahim Pacolli, kryetar i Këshillit Byrosë Kosovare Sigurimeve, e ka mirëpritur lajmin për lirimin e Sami Lushtakut.   Ai ka thënë se është dëshmuar se lufta e UÇK-së ka qenë e pastër dhe ky vendim është i merituar. “Lajmi për lirimin e mikut tim Sami Lushtaku, është i pritur. U dëshmua se akuzat […]
Pamjet e para: BMW i8 Roadster po vjen (Video) Posted: 03 Jul 2017 02:01 PM PDT

BMW ka nisur kampanjën paralajmëruese për modelin e ri i8 Roadster. Modeli, do vijë versionin e prodhuar vitin e ardhshëm, ka motor hibrid. Ai pritet ketë motor trecilindërsh 1.5-litërsh benzinë dhe një motor tjetër elektrik bashku dërgojnë modelin 372 kuajfuqi. Një model i tillë kur prezantohet […]
LG lanson tabletin e ri Posted: 03 Jul 2017 01:58 PM PDT

Kompania e njohur e teknologjisë, LG, ka lansuar pasaardhësin e tabletit vitit kaluar G Pad III 8.0 FHD. I quajtur G Pad IV 8.0 FHD, tableti vjen me ekran 8.0-inç IPS me rezolucion prej 1920 x 1200 pikselë, procesor 1.4 GHz Snapdragon 435 me tetë bërthama, 2 GB RAM memorie dhe 32 GB […]
Elita Rudi del në peshkim (Foto) Posted: 03 Jul 2017 01:56 PM PDT

Moderatorja Elita Rudi, e cila ka filluar pushimet e saj gjata pasi deri shtator nuk fillon me emision, tani ka gjetur kohë lirë edhe për diçka tjetër Pas pushimeve saj Greqi, Santorini, ku ishte me dashurin e saj reperin Gjiko, tani Elita ka vendosur zë […]
Gjatë verës, Era vjen me super këngë (Foto) Posted: 03 Jul 2017 01:54 PM PDT

Era Istrefi nuk do pushojë këtë verë Këngëtarja kosovare, e cila arriti nga Kosova bëj famë ndërkombëtare, është përgatitje një super kënge. Burime afërta Gazetës Express pranë këngëtares kanë treguar se Era pritet gjatë muajve verës sjell një këngë re, tamam tipike për stinën e […]
​Trajneri i Trepçës ’89 kërcënon Vikingur Posted: 03 Jul 2017 01:51 PM PDT

Zekirja Ramadani ka thënë se Trepça ’89 do luajë vetëm për fitore ndaj Vikingur dhe për këtë ka edhe ndihmën e tifozëve Trajneri i Trepçës ’89, Zekirja Ramadani insiston se me ndihmën e publikut dhe motivin e skuadrës, ata do luftojnë vetëm për fitore ndaj Vikingur. Ai po ashtu tha se nëse kjo […]
Aurela Hoxha ‘përvëluese’ në bikini (Foto) Posted: 03 Jul 2017 01:36 PM PDT

Modelja e njohur Aurela Hoxha u shfaq shumë e nxehtë plazh e veshur bikini. disa imazhe publikuara rrjete sociale, Aurela duket shumë tërheqëse, shkruan lajmi.net. Bikinit ia zbuluan asaj edhe njëherë format perfekte trupore pre modeleje. Se Aurela duket shumë tërheqëse bikini, e dëshmojnë fotot e mëposhtme.
Nderimi në Kaçanik për vdekjen e terroristit Posted: 03 Jul 2017 01:33 PM PDT

Emisioni i radhës “Drejtësia Kosovë” transmetoi hulumtimin dëshmoi se si kanë dështuar institucionet e vendit t’i trajtojnë rastet e personave kanë qenë përfshirë çfarëdo forme konfliktet Siri dhe Irak përkrah gupeve terroriste. “Drejtësia Kosovë” solli edhe pjesë nga hulumtimi rreth vrasjes liderit vetëshpallur terrorit Lavdrim […]
Zaimina krah për krah me të fejuarin, ja si duket (Foto) Posted: 03 Jul 2017 01:23 PM PDT

Prej shumë vitesh bashkë, marrëdhënia e Zaimina Vasjarit dhe dashurit saj do kishte një “fund përrallash ” këtë shkurt, kur ai i propozoi Maldive. Edhe pse vitin shkoi ata paten nje ndarje, çifti u kthye prapë pas plot 10 vitesh bashkë. Megjithatë, identiteti i tij ka qenë gjithmonë i fshehur […]
Gjysma e nxënësve të shkollave fillore nuk do t’i marrin më librat falas Posted: 03 Jul 2017 01:20 PM PDT

Pas përfundimit vitit shkollor, nxënësit e shkollave fillore kanë rikthyer librat e shfrytëzuara gjatë vitit paraprak. Por, për vitin e ardhshëm Ministria e Arsimit, me libra rinj falas do t’i pajisë vetëm nxënësit prej klasës parë deri pestën. Ndërsa, klasat e gjashta deri nëntën, do t’i shfrytëzojnë librat e gjeneratave […]
Reklama