Home » “Bella publikon foto nga vaska” plus 9 more 24 ore lajme

“Bella publikon foto nga vaska” plus 9 more 24 ore lajme

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

“Bella publikon foto nga vaska” plus 9 more 24 ore lajme

Bella publikon foto nga vaska Posted: 03 Jul 2017 07:50 AM PDT

Aktorja dhe modelja e famshme Bella Thorne shpeshherë shfaqet me një stil ndryshe, ndonjëherë veshur e ndonjëherë fotot kontroverse poston rrjete sociale. Këtë herë 19-vjeçarja ka postuar profilin e saj “Twitter” një foto ku shfaqet krejtësisht e zhveshur, e zhytur ujë blu brenda një vaske. Ngjyrat
Ish Beatles: Hoqa dorë nga pija, harroja tekstet Posted: 03 Jul 2017 07:46 AM PDT

vitet ’60 ai ka qënë pjesë e bandës muzikore bëri histori, dhe ende dhe sot ka jehonë. Por Paul McCartney rrëfen se ndryshe nga artistët e tjerë, nuk pinte pije alkoolike para spektakleve për qetësuar nervat, dhe kjo sepse kishte frikë se harronte tekstet. fillimet e tij këngëtari sot 75 …
Kryesia e PD, emrat e 13 anëtarëve që janë kundër Bashës Posted: 03 Jul 2017 07:37 AM PDT

Kryesia e Partisë Demokratike do mblidhet sot nën drejtimin e dy nënkryetarëve, Edmond Spaho dhe Edi Paloka për miratuar dy pika rendit ditës. Fillimisht do miratohen kandidaturat do jenë garë për kreun e PD-së dhe pas do ngrihet Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit Operacioneve …
Aktakuzë për personin që bëri thirrje të sulmohet Qeveria Posted: 03 Jul 2017 07:27 AM PDT

Prokuroria Speciale e Kosovës, ka ngritur aktakuzë kundër R.A., pasi dyshohet se ka kryer veprën penale shtytja për kryerjen e veprave terroriste. Sipas aktakuzës i pandehuri R.A., si përkrahës i organizatës terroriste ISIS e cila ka për qëllim seriozisht frikësojë popullsinë, destabilizojë dhe shkatërrojë strukturat themelore politike, kushtetuese, ekonomike dhe
Delawie: Kosova është në një pikë kthimi, populli i Kosovës dëshiron progres Posted: 03 Jul 2017 07:05 AM PDT

Shtetet e Bashkuara Amerikës do punojnë me udhëheqësit e ardhshëm institucioneve Kosovës, me qëllim zhvillimit vendit, deklaroi ambasadori i Amerikës Kosovë, Greg Delawie, duke shtuar se Kosova është një pikë kthimi, ku qytetarët ndjejnë stagnim zhvillimit. një intervistë për Radio Kosovën, prag 4 …
Vrasjet me pagesë, kërkohet burg për jetë për Admir Tafilin Posted: 03 Jul 2017 06:21 AM PDT

Prokuroria ka kërkuar burg përjetë për Admir Tafilin i cili urdhëronte vrasje me pagesë nga burgu. Ndërkohë prokuroria ka kërkuar 10 vite burg për Kristi Pinen, pasi ka bashkëpunuar me drejtësinë. Gjithashtu për Drita Peksanin janë ëkrkuar 25 vite burg, Alfred Qefalia 27 vite burg, Fatos Koka 3 vite burg. Klajdi Shermandhi 5 vite burg, …
Tërmeti i Ohrit hap vrimat e vullkanit në Kosel, dalin edhe kafshët e ngordhura (FOTO) Posted: 03 Jul 2017 06:05 AM PDT

Nje seri tërmetesh ka tronditur dy javet e fundit rajonin e Ohrit. Epiqendra e tyre ka qene pak kilometra nga i vetmi vullkan aktiv Ballkan, Kosel. Kjo ka bere qe te hapen disa vrima reja vendin ku për shekuj me radhë  ka pasur vullkan. Siç mësohet janë shfaqur 6 vrima
Ministrat teknikë rrezikojnë të lënë pa energji gjithë vendin Posted: 03 Jul 2017 05:52 AM PDT

Konflikti mes Partisë Socialiste dhe asaj Demokratike rrezikon lerë pa energji gjithë vendin. Burime pranë qeverisë bënë me dije se ka një ngërç lidhur me përballimin e situatës dhe nevojës për importe. Aktualisht është Operatori i Shpërndarjes Energjisë Elektrike po siguron energjinë e nevojshme përmes ardhurave saj. Por lojë …
Basha i refuzon kërkesat, Patozi: Zgjodhi farsën dhe jo garën e ndershme Posted: 03 Jul 2017 05:23 AM PDT

Demokrati Astrit Patozi ka reaguar ashper ndaj Lulzim Bashës, ndërsa akuzoi këtë fundit se zgjodhi farsën dhe jo garën e ndershme. Nga Astrit Patozi  LULZIM BASHA ZGJODHI FARSËN DHE JO GARËN E NDERSHME PD. Kryetari i vetëngrirë i PD, Lulzim Basha, mori sot gjitha përgjegjësitë për prishjen e një gare drejtë, …
Studimi/ Mosha në të cilën rreziku që një çift të lindë fëmijë autikë është më i lartë Posted: 03 Jul 2017 05:13 AM PDT

Nuk janë vetëm femrat ato kanë orë biologjike me kohëzgjatje caktuar. Meshkujt bëhen baballarë para moshës 25 vjeç ose pas moshës 51 vjeç rrezikojnë lindin fëmijë me probleme sociale, duke filluar nga aftësitë e dobëta komunikim deri autizëm, ka zbuluar studimi i fundit. Është interesante fakti këta …
Reklama