Home » Pa rrotlla: “Me këtë foto ju çmend Big Mama (Foto)” plus 9 more

Pa rrotlla: “Me këtë foto ju çmend Big Mama (Foto)” plus 9 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Pa rrotlla: “Me këtë foto ju çmend Big Mama (Foto)” plus 9 more

Me këtë foto ju çmend Big Mama (Foto) Posted: 02 Jul 2017 03:59 AM PDT

Tani shumë po e shohim si moderatore sesa si këngëtare, aty ku e filloi karrierën e saj, shkruan Kosova Sot Online. Dhe deri tani po ia del mjaft mirë me moderimin. Bëhet fjalë për këngëtaren Big Mama e cila viteve fundit ka përjetuar transformim drastik pamje dhe vërtetë po ta shikosh […]
Mourinho kërkon dy sulmues të mëdhenj (Foto) Posted: 02 Jul 2017 03:52 AM PDT

Jose Mourinho po synon ta forcoj sulmin për sezonin e ri Sipas tabloidit britanik, The Sun, manchester United dëshiron transferoj Romelu Lukaku nga Everton. Thuhet se ‘Djajtë e Kuq’ e duan belgun skuadër  pavarësisht pse janë afër ta transferojnë Alvaro Moratan nga Manchester United. Sipas The Sun, Mourinho dëshiron gjatë […]
Trump: Jam modern Posted: 02 Jul 2017 03:51 AM PDT

Presidenti amerikan Donald Trump ka mbrojtur përdorimin e medias sociale nga ana e tij një seri postimesh Twitter, pas një vale polemikash për disa komente ai bëri për dy prezantues MSNBC TV dhe kritikave për kanalin televiziv CNN. “Përdorimi i medias sociale nga ana ime nuk është presidenciale, është moderne”, shkruajti […]
Rapsodi kosovar vret gruan, vajzën dhe veten (Foto) Posted: 02 Jul 2017 03:43 AM PDT

Rapsodi i njohur kosovar, Sami Veseli ka vrarë bashkëshorten, vajzen e tij dhe pas ka vrarë edhe veten. Veseli i cili me origjinë ishte nga qyteti i Ferizajit, tash e sa vite jetonte Gjermani – transmeton Indeksonline. Lajmin për vdekjen e trefishtë e ka dhënë një mik i afërt i Veselit.
Fjolla nxjerrë gjoksin bombastik (Foto) Posted: 02 Jul 2017 03:38 AM PDT

Këngëtarja Fjolla Morina është shumë aktive rrjetet sociale. Ajo Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se e kishte tepruar me veshjen, shkruan lajmi.net Duke e vënë pah gjoksin e saj bombastik, këngëtarja dukej seksi se kurrë parë.
Pamje nga droni mbi Mosul shfaqin shkatërrimin e madh të Qytetit të Vjetër dhe xhamisë së lashtë (Video) Posted: 02 Jul 2017 03:34 AM PDT

Pamje reja xhiruara nga ajri mbi qytetin verior irakian, Mosul, shfaqin shkatërrimin e ka përjetuar Qytetin i Vjetër dhe Xhamia e Madhe “al-Nuri”. Videoja shfaq ndërtesat e dërrmuara dhe rrugët e braktisura dhe shkretuara përreth zonave dikur ishte shumë banuara, transmeton Express. Xhamia “al-Nuri”, e cila u rimor nga forcat […]
Haradinaj: Delegatëve të 2 Korrikut do t’u njihet statusi i deputetit Posted: 02 Jul 2017 03:18 AM PDT

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, ka thënë se delegatëve Deklaratës Pavarësisë 2 Korrikut 1990, do t’u njihet statusi i deputetit dhe gjitha privilegjet nënkupton ky status. Postimi i plotë i Haradinajt: “Ata janë delegatët e “2 Korrikut Pavarësisë” Sot është përvjetori i Deklaratës 2 Korrikut, me cilën […]
Trump do të zhvillojë biseda telefonike me liderët e Japonisë dhe Kinës Posted: 02 Jul 2017 03:17 AM PDT

Presidenti i Shteteve Bashkuara, Donald Trump, do zhvillojë sot biseda telefonike me kryeministrin e Japonisë, Shinzo Abe, dhe presidentin e Kinës, Xi Jinping, njofton Shtëpia e Bardhë. Shtëpia e Bardhë, megjithatë, nuk ka shpjeguar se cilat do jenë temat e diskutimit mes Trumpit dhe dy liderëve aziatikë, transmeton Express.
Drenori i cilëson të pabaza akuzat e Lladrovcit për vjedhje votash Posted: 02 Jul 2017 02:59 AM PDT

Drenori është shprehur se kryetari i Drenasit ka bërë vepër penale me akuzat e lëshuara drejtim tij. një prononcim për Insajderin, asamblisti Kuvendin Komunal Drenasit deklaroi se “Lladrovci degradoi personalitetin tim me ato akuza”. Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Xhavit Drenori i ka quajtur absolutisht pabaza dhe […]
Situata nga zjarret, digjen sipërfaqe të mëdha në Dibër e Vlorë Posted: 02 Jul 2017 02:53 AM PDT

Emergjencat njoftojnë se rreziku i zjarreve është i madh vend, pasi temperaturat mbeten ende larta. 24 orët e fundit ka patur 2 vatra zjarri pyje Dibër dhe Vlorë, me dëme konsiderueshme. fshatin Zogjë, Njësia Administrative Shupenzë, Dibër, ka rënë zjarr një sipërfaqe me pyll ahu. Për shkak […]
Reklama