Home » Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO) Posted: 01 Jul 2017 11:45 PM PDT

19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

Leonardo Bonucci mund largohet nga Juventus, gjatë këtij afati kalimtar verës. E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” raporton se qendërmbrojtësi ka zgjuar interesim nga Barcelona, përcjell “lajmi.net”. Por, Juventus nuk dëshiron ta shesë përderisa futbollisti nuk kërkon largohet nga Torino. fundmi, Bonucci kërkohej edhe nga Chelsea e Manchester City Premierligë. /Lajmi.net/ 19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

Xhesika çmend shikuesit në episodin e fundit (Foto) Posted: 01 Jul 2017 11:37 PM PDT

19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

Edhe këtë episodë ‘O sa mirë’ ajo u shfaq tejet seksi. Kjo episodë pra e 114 shënon përfundimin e serialit vendor komik ‘O sa mirë’.
Për shumë shikoni disa foto trupit saj 19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more 19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

Kili – Gjermania, formacionet e finales (FOTO) Posted: 01 Jul 2017 11:31 PM PDT

19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

Barcelona ‘vjedh’ përforcimin e madh nga Real Madrid (FOTO) Posted: 01 Jul 2017 11:23 PM PDT

19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

Barcelona dëshiron ta transferojë mesfushorin e Real Betisit, Dani Ceballos. “Mundo Deportivo” shkruan se klubi katalan është i gatshëm t’ia prish planet Real Madridit dhe Juventusit duke e blerë reprezentuesin e ekipit U-21 Spanjës, përcjell “lajmi.net”. Ceballos kontratën e tij me Real Betisin ka përfshirë një dëmshpërblim me vlerë prej 15 milionë euro. /Lajmi.net/ 19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

Pique e bind, Shakira gjatë vjeshtës fillon turneun botëror Posted: 01 Jul 2017 11:15 PM PDT

19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

Këngëtarja do rikthehet skenë duke filluar turneun botëror vjeshtën e këtij viti. Ajo po e bën këtë për promovuar sa shumë albumin e saj ri ‘El Dorado’ dhe për qenë pranë publikut. Kolumbiana 40-vjeçare e ka bërë ditur këtë gjë nëpërmjet një postimi Instagram, ku ka dhënë datat e vendeve ku do jetë për 4 muaj, cilat janë: 08 Nëntor – 17 Cologne, Germany Lanxess Arena
10 Nëntor – 17 Paris, France AccorHotels Arena
11 Nëntor – 17 Luxembourg, Luxembourg Rockhal
12 Nëntor – 17 Antwerp, Belgium Sportpaleis
14 Nëntor – 17 Amsterdam, Netherlands Ziggo Dome
16 Nëntor – 17 Montpellier, France Park & Suites Arena
17 Nëntor – 17 Bilbao, Spain BEC
19 Nëntor – 17 Madrid, Spain Wizink Centre
22 Nëntor – 17 Lisbon, Portugal MEO Arena
23 Nëntor – 17 La Coruña, Spain Coliseum
25 Nëntor – 17 Barcelona, Spain Palau San Jordi
28 Nëntor – 17 Lyon, France Halle Tony Garnier
30 Nëntor – 17 Munich, Germany Olympiahalle
03 Dhjetor – 17 Milan, Italy Medionlanum Forum
04 Dhjetor – 17 Zurich, Switzerland Hallenstadion
09 Janar – 18 Orlando, FL Amway Center
11 Janar – 18 Sunrise, FL BB&T
12 Janar – 18 Miami, FL American Airlines Arena
16 Janar – 18 Washington, DC Verizon Centre
17 Janar –18 New York, NY MSG
19 Janar – 18 Montreal, Canada Bell Centre
20 Janar – 18 Toronto, Canada Air Canada Centre
22 Janar – 18 Detroit, MI Little Ceasars
23 Janar – 18 Chicago, IL United Center
26 Janar – 18 Houston, TX Toyota Center
28 Janar – 18 Dallas, TX American Airlines Center
29 Janar – 18 San Antonio, TX AT&T Center
01 Shkurt – 18 Los Angeles, CA The Forum
03 Shkurt – 18 Phoenix, AZ Talking Stick Resort Arena
06 Shkurt – 18 Anaheim, CA Honda Center
07 Shkurt – 18 San Jose, CA SAP Center
09 Shkurt – 18 San Diego, CA Valley View Casino Center
10 Shkurt – 18 Las Vegas, NV MGM Grand

LDK-ja në pozitë të pafavorshme (Video) Posted: 01 Jul 2017 11:07 PM PDT

19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

E pikërisht ky fakt e ka vënë këtë parti dhe udhëheqësit e saj një pozitë pafavorshme, ngase sipas analistëve vendimi i tyre për hyrë apo jo koalicionin do krijonte qeverinë do ishte një rriskë i madh edhe për edhe për elektoratin e saj. Kryetari Mustafa, nëpërmjet një statusi rrjetin social Facebook ka bërë me dije janë gatshme siç tha ai për interes vendit, bisedojnë për një koalicion me AAK-në, Nismën dhe Vetëvendosjen por pa PDK-në. Profesori i Shkencave Politike, Afrim Hoti tha se pozicioni i Isa Mustafës, sidomos pas rezultatit këtyre zgjedhjeve është shumë i pafavorshëm, dhe mbi këtë bazë jo vetëm LDK-ja, por asnjëri nga subjektet politike nuk e ka mundësinë formojë vet Qeveri stabile me përqindjen e numrave arritur, prandaj edhe bëhen edhe oferta atilla për koalicione pas zgjedhore. Kurse profesori Mazllum Baraliu, deklaroi se nga përvoja e kaluara është dëshmuar se subjektet politike synimin e tyre kryesor e kanë si vijnë deri tek pushteti dhe jo si forcohet shteti, dhe këtë mënyrë ai nuk i sheh befasuese kombinacionet politike kishin mundur ndodhin momentet e fundit./Tribuna/

Ronaldo kundër Messit, shikojeni dallimin (FOTO) Posted: 01 Jul 2017 11:07 PM PDT

19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

Armina dhe djali i Berishës nuk do të bëjnë ceremoni të madhe për fejesë Posted: 01 Jul 2017 03:00 PM PDT

19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

intervistën dhënë për Bluetooth, bukuroshja ka rrëfyer edhe tjera detaje. “Nuk kam vendosur asgjë. Besoj se do t’i bëj pushimet edhe Shqipëri edhe jashtë. Ditët e para gushtit do t’i bëj prindërit… Po sigurisht dhe me (me Shkëlzenin), por mendoj se nga shtatori. Nga fillimi i shtatorit”, është shprehur Armina.

19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

tej, ajo ka theksuar se nuk do bëjnë ndonjë ceremoni madhe rastin e fejesës me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha. “Jo nuk kemi ndërmend ta bëjmë event. I kemi personale, familjare. Do merret vesh vetëm dita e madhe”, ka treguar modelja.

19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

Vendet i kanë mbetur pa vizituar dhe pëlqen t’i vizitojë janë Sicili, Capri e Porto Pisa. /GSH/Telegrafi/

Tollovi në rrugën “Luan Haradinaj” për shkak të “Beer festit” (Foto) Posted: 01 Jul 2017 02:55 PM PDT

19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

Ndërkaq sonte, kur të pranishmit janë larguar nga platoja e Pallatit të Rinisë dhe Sporteve, aty ku po mbahet festivali, në rrugën “Luan Haradinaj” është shkaktuar tollovi dhe kolona të gjata të veturave, shkruan lajmi.net. Në vendin e ngjarjes është prezente policia, e cila po mundohet që të lirojë komunikacionin, edhe pse është gati mesnatë. /Lajmi.net/ 19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more 19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more 19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more 19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more 19-33-300x152 Lajmi.net: “Barcelona me super përforcim nga Juventus (FOTO)” plus 8 more

Reklama