Home » Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 more

Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 more

Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time Posted: 02 Jul 2017 01:49 PM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 morePak ditë pasi balerina e njohur Klaudia Pepa dhe Albi Nako konfirmuan ekskluzivisht për revistën Class lajmin se prej një viti jetojnë ndarë, rrjetet sociale nuk kanë munguar komentet, aludimet dhe arsyet e kanë çuar çiftin këtë vendim. Fansat e ndarë dy mbajnë qëndrimin e tyre pr
?Me timonin pa të tjerë në prehër s?keni parë gjë akoma?! Çfarë po paralajmëron Rama? Posted: 02 Jul 2017 01:34 PM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 moreKryeministri Edi Rama, nuk ka ngurruar pa thumbuar ish-aleatët e tij qeverisje gjatë fjalës tij rubrikën ?Komunikimi Javorë?. Ai ka thënë se me timonin pa tjerë prehër rruga drejt ardhmes për ta çuar Shqipërinë përpara është e sigurt. “Frymëmarrja e plotë do na japë man
Basha zyrtarizon kandidaturën, ja 5 emrat e tjerë që “luftojnë” për drejtimin e PD Posted: 02 Jul 2017 01:14 PM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 moreKryetari ?i ngrire? i PD-se, Lulzim Basha ka zyrtarizuar gjate dites se sotme kandidaturen e tij per te drejtuar kete force politike ne kater vitet e ardhshme. Lajmi behet i ditur nga burime te Panorama brenda selise blu. Ne perfundim te afatit te vendosur nga urdhri i Edmond Spahos dhe Edi Palo
Gjermania super kampione e Botës (VIDEO) Posted: 02 Jul 2017 01:00 PM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 moreKampionia e Botës, Gjermania ka treguar forcën e saj edhe me ekipin e dytë Kupën e Konfederatave, ku finale mposhti Kilin 1:0 për t?u shpallur kampione. Gjermania edhe pse nuk e nisi shumë mirë takimin, arriti shënonte gol minutën e 20? me anë Lars Stindl, i cili shënoi pas një gab
Mihajlloski: Askush nuk mund t’i kundërvihet Gruevskit në VMRO-DPMNE Posted: 02 Jul 2017 12:49 PM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 moreNjëri nga inicuesit për reforma VMRO-DPMNE, Aleksandar Mihajlloski, tha se reformat parti refuzohen dhe se askush nuk mund t?i kundërvihet kryetarit Nikolla Gruevski. Ai foli edhe për 27 prillin Kuvendin e Maqedonisë, ku tha se nuk është dashur t?i ndodh vendit një gjë e tillë, pasi sip
Tjetër ofertë për Rei Manajn, ja kush e do tani Posted: 02 Jul 2017 12:44 PM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 moreEdhe pse rezultoi një nga sezonet me dështuara, ofertat për sulmuesin Rei Manaj nuk kanë mbaruar. Pas pistës gjermane dhe asaj portugeze mesa duket nuk i pëlqyen dhe aq djaloshit nga Lushnja, tani ndjekje tij janë vënë disa klube Serisë B. Pas Karpit dhe Frosinones, fundmi
LAJM I FUNDIT/ Ngjarje e rëndë në Tiranë, burri vret veten me armë gjahu Posted: 02 Jul 2017 12:30 PM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 morePolicia e Tiranes ka njoftuar se mbremjen e sotme nje burre rreth 50 vjec ka vrare veten ne zonen e Ali Demit. Sipas njoftimit te uniformave blu, ai eshte gjetur ne nje magazine dhe prane trupit te pajete ka qene edhe nje arme gjahu. NJOFTIMI I POLICISE datë 02.07.2017, rreth orës 20:00, k
Nisi në Facebook, si i shpëtoi atentatit nipi i ish-ministrit të PS-së Posted: 02 Jul 2017 12:04 PM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 moreJanë zbardhur tjera detaje nga ngjarje ndodhi pasditen e sotme qytetin e Tepelenës. Policia bën ditur se objektiv i atentati ka qenë Orjol Memushi. Mësohet se Memushi është person me precedent mëparshëm. Ndërsa nga ana tjetër Oltjon Memushi është djali i ish-kryetarit komunës
Klajda Gjosha shpërthen ndaj Ramës: Mos u fshih pas BE-së! Posted: 02 Jul 2017 11:55 AM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 moreMinistrja e Integrimit Klajda Gjosha i është përgjigjur deklaratës kryeministrit Rama intervistën për ?France 24?, ku tha se ligji për importin e plehrave është përafruam me atë legjislacionit BE-së. Me anë një statusi Facebook, Gjotha thekson se jo çdo ligj i BE-së është i për
Ja çfarë do të ndodh me çmimin e lartë të biletave të avionit Posted: 02 Jul 2017 11:43 AM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 moreKryeministri Edi Rama gjatë fjalë tij ?Komunikimin Javor?, është shprehur se do ulet çmimi i biletave dhe do hapet aeroporti i Vlorë dhe i Sarandës. ?Një tjetër gjë interesante janë fluturimet arritën 116 gjatë verës shkuar krahasuar me 60 një viti parë përbëjnë një
Thaçi: Mandati për formimin e Qeverisë i takon fituesit Posted: 02 Jul 2017 11:29 AM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 morePresidenti Hashim Thaçi thotë se mandatin për formimin e Qeverisë Kosovës e ka vetëm fituesi i zgjedhjeve 11 qershorit. ?Sa i përket mandatarit mendoj se gjithçka është e qartë. Fituesi është ai i cili lëviz drejt formimit Qeverisë Kosovës. Them me përgjegjësi plotë se do respek
LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Tepelenë Posted: 02 Jul 2017 11:06 AM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 more shtëna me armë raportohet se janë shënuar pasditen e sotme qendër qytetit Tepelenës. Aktualisht, nuk flitet për lënduar. Raportohet se policia ka gjetur 1 gëzhojë vendngjarje, ndërsa autori është larguar nga vendngjarja Policia ka bllokuar një makinë tip “Volkswagen” dyshoh
Rama zbulon disa ?sekrete?: Ja çfarë do të bëjë 4 vitet e ardhshme Posted: 02 Jul 2017 11:06 AM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 moreKryeministri Edi Rama ?Komunikimin Javor?, është shprehu se gjatë mandatit dytë qeverisje do investojë infrastrukturë. ?Po shikoja sot herët mëngjes një raport për turizmin. Vitin e shkuar numri i shtetaseve huaj kanë vizituar vendin tonë është 4735 mijë. 15 % shumë
Arrestohet ?mbreti? i kokainës që kërkohej prej 30 vjetësh Posted: 02 Jul 2017 10:51 AM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 morePolicia braziliane ka arrestuar një nga krerët famëkeq drogës, i cili përdorte kirurgji plastike për t?iu shmangur arrestimit ti. Luiz Carlos da Rocha ? me nofkën ?Shefi i Bardhë? ishte kërkim prej 30 vitesh dhe besohet jetë sipas BBC?, udhëheqësi i një perandorie masive kokai
Nisin protesta kundër Arian Çanit, Blendi Fevziut dhe Ylli Rakipit Posted: 02 Jul 2017 10:49 AM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 moreProtesta e banorëve ish-parkut autobusëve kundër ndërtimit pallatit parkun e fëmijëve është përshkallëzuar gjatë ditës sotme. Protestës i janë bashkuar dhe shumë qytetarë tjerë. Ndërkohë gjatë ditës sotme parullat mbanin duar protestuesit ju dedikoheshin emrave nj
Një muaj para sulmit në zemër, trupi ju paralajmëron Posted: 02 Jul 2017 10:28 AM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 more Gjatë viteve fundit, sulmi zemër është bërë aq i zakonshëm sa është gati për hyrë i pari listën e shkaktarëve mëdhenj vdekjes. Por, nëse nuk e keni ditur, sulmi zemër mund parandalohet nëse i dini simptomat e tij. Këto janë simptomat: Shkurtim i frymëmarrjes
Kaubojsi bëhet tapë në Korçë, shikoni çfarë i bën Vangjel Dules (VIDEO) Posted: 02 Jul 2017 10:15 AM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 moreEduart Ndocaj ka kthyer disa gota shumë nga ç?duhej një takim Boboshticë Korçës dhe pas ka filluar tallet me Vangjel Dulen. Videon ku shfaqet i dehur Ndocaj e ka publikuar edhe faqen e tij Facebook. Ai këndon një këngë për minoritetin grek mënyrë ? përshëndeste? Du
Humb jetën një tjetër pushues nga Kosova në ujërat shqiptare Posted: 02 Jul 2017 10:06 AM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 moreNjë tjetër pushues nga Kosova ka gjetur vdekjen ujërat shqiptare. Bëhet fjalë për Musa Kurtrolli 75-vjec, i cili pasditen e sotme është mbytur plazhin e Velipojës. Sipas dhënave bëhet e ditur se 75-vjecari ka hyrë det po nuk ka ditur notojë mirë. Kjo situatë nuk e ka favorizuar
Neymar: Më vinte trup të flisja me Messin Posted: 02 Jul 2017 09:59 AM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 moreSulmuesi brazilian, Neymar e ka pranuar se ka qenë shumë e vështirë për muajin e parë Barcelonë dhe jo për shkak mos përshtatjes. Ai tha se nuk mund ta besonte se do luante me lojtarë si Leo Messi, Xavi, Iniesta apo Pique dhe turpërohej fliste me ta. ?Nuk them se muaji i parë
E pabesueshme, autobusi hyn në dhomën e fëmijëve dhe… Posted: 02 Jul 2017 09:57 AM PDT

albi8 Albeu: “Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time” plus 19 moreFati i madh ka shmangur një tragjedi, kur një autobus humbi kontrollin dhe hyri dhomën e gjumit fëmijëve, ky flinin disa fëmijë 5 deri 9 vjeç. Aksidenti i pazakontë ndodhi Umraniye Stambollit. ?Gjithçka ndodhi sot herët mëngjes, ndërsa ne po flinim. Nga gjumi na zgjoi një zhu
Reklama