Home » “J-Lo tregon “anën” e saj të fortë” plus 9 more 24 ore lajme

“J-Lo tregon “anën” e saj të fortë” plus 9 more 24 ore lajme

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

“J-Lo tregon “anën” e saj të fortë” plus 9 more 24 ore lajme

J-Lo tregon “anën” e saj të fortë Posted: 01 Jul 2017 07:44 AM PDT

47 vitet mbi supe nuk e kanë ngadalësuar dhe çdo skenë ngjitet ajo shfaq gjithnjë maksimumin. Jennifer Lopez ndezi Las Vegasin me performancën e saj për “Macy’s Fourth of July Fireëorks”, ku tregoi edhe “anën” e saj fortë.
Njihuni me Rumi dhe Sir Carter! Posted: 01 Jul 2017 07:37 AM PDT

Me motrën e madhe quhet Blue Ivy, binjakët e Beyonce dhe Jay Z gjithashtu do kenë një emër jo zakonshëm. Pavarësisht hehtjes çiftit mbi dy porsalindurit, dhe ende nuk është konfirmuar zyrtarisht lindja, publikohen dhe emrat e tyre. porsalindurit do quhen Rumi dhe Sir. Sipas TMZ-së kompania …
KQZ, nga e hëna rezultatet. Ankesë vetëm nga PDIU për Idrizin Posted: 01 Jul 2017 07:31 AM PDT

Nga e hëna Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve do nisë shpalljen zyrtare te rezultateve te zgjedhjeve sipas zonave elektorale. Ne fillim do behet verifikimi i gjitha procesverbaleve, për 5362 qendra votimi. Këtë shtunë kanë mbërritur edhe procesverbalet e fundit nga qarqet Berat dhe Durrës, për ti hapur rrugën verifikimit përfundimtar. Klement Zguri thotë
Thaçi: Institucionet e reja të formohen pa humbur kohë Posted: 01 Jul 2017 07:20 AM PDT

Presidenti i Republikës Kosovës, Hashim Thaçi, kuadër konferencës ndërkombëtare, “Dubrovnik Forum”, ka zhvilluar një takim me zëvendësndihmësin e Sekretarit amerikan Shtetit, Hoyt Yee. këtë takim është biseduar për zhvillimet politike Kosovë, për procesin e krijimit institucioneve, transformimin e FSK-së, dialogun me Serbinë, si dhe për marrëdhëniet bilaterale ndërmjet …
LDK: Thaçi po synon të dialogojë me Vuçiqin për interesa personale Posted: 01 Jul 2017 07:07 AM PDT

Lidhja Demokratike e Kosovës, përmes një kumtese, thotë se po përcjell me shqetësim përpjekjet e presidentit Kosovës, Hashim Thaçi, duke iu imponuar presidentit serb, Vuçiq, jetë pjesë e dialogut Bruksel, me synim realizimit interesave tij personale, e jo shtetërore. “LDK-ja konsideron se Thaçi, duke u implikuar drejtpërdrejtë
Hoxhaj: Kosova shembull në parandalimin e kërcënimeve të jashtme Posted: 01 Jul 2017 06:58 AM PDT

Ministri i Punëve Jashtme Kosovës, Enver Hoxhaj ditën e dytë vizitës tij Dubrovnik Kroacisë, ka marrë pjesë Forumin Vjetor Dubrovnikut. “ Forumin e Dubrovnikut Kroaci ku temë kryesore ishte paqja, stabiliteti dhe siguria Mesdhe, konstatohet nga gjithë Kosova është një shembull i
Thaçi: Ballkani dhe BE-ja kanë nevojë për lidership Posted: 01 Jul 2017 06:51 AM PDT

Presidenti Hashim Thaçi ka thënë sot konferencën ndërkombëtare “Dubrovnik Forum”, se Kosova si shtet sovran e ka edhe detyrim kushtetues ta formojë ushtrinë, e cila do bëhet partneritet me NATO-n. Duke folur për dialogun për normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë, presidenti Thaçi ka thënë se është zotim i Kosovës ta vazhdojë atë
4 dhimbjet që s’duhen t’i lini mënjanë, mund t’ju rrezikojnë seriozisht shëndetin Posted: 01 Jul 2017 06:36 AM PDT

Nëse arrijmë kuptojmë gjuhën e dhembjeve, mund t’i dallojmë dhe t’i kurojmë ato. Gjetja e shkaktarit dhimbjeve trup është shumë e rëndësishme për identifikuar sëmundjet na rrezikojnë jetën. Mund mos duken rrezikshme fillim, megjithatë, po informoheni mbi këto dhembje, mund shpëtoni nga një sërë problemesh …
“Ishulli i vdekjes” ku turistët humbasin jetën në rrethana misterioze Posted: 01 Jul 2017 06:23 AM PDT

Ishulli Koh Phangan konsiderohet si “ishulli i vdekjes” Tajlandë pas vdekjeve misterioze. fundmi është gjetur e pajetë një turiste 30-vjeçare e quajtur Elise Dallemagnes nga Belgjika. Vdekja e turistes është pasqyruar nga gjitha mediat botërore për shkak rastit tragjik. Gjysma e trupit 30-vjeçares ishte ngrënë nga hardhucat dhe kafshë
Zyrtarizohet rivali tjetër i Bashës për kreun e PD: Ja pse vendosa të kandidoj Posted: 01 Jul 2017 06:17 AM PDT

Një tjetër emër i është shtuar listës kandidatëve për garën për kreun e Partisë Demokratike. Erion Piciri, kandidat listat e PD-së për deputet zgjedhjet e 25 qershorit, ka shpallur sot kandidaturën për kryetar Partisë Demokratike. Erion Piciri (PhD) ka lindur 3 mars 1973, Tiranë. Ka jetuar, punuar dhe studiuar …
Reklama