Home » “Vijojnë tragjeditë në vend/ Vetëhelmohet 33-vjeçarja në Elbasan, humb jetën në spital” plus 9 more Lajmi i Fundit

“Vijojnë tragjeditë në vend/ Vetëhelmohet 33-vjeçarja në Elbasan, humb jetën në spital” plus 9 more Lajmi i Fundit

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

“Vijojnë tragjeditë në vend/ Vetëhelmohet 33-vjeçarja në Elbasan, humb jetën në spital” plus 9 more Lajmi i Fundit

Vijojnë tragjeditë në vend/ Vetëhelmohet 33-vjeçarja në Elbasan, humb jetën në spital Posted: 30 Jun 2017 08:17 AM PDT

Një tjetër vdekje është raportuar ditën e sotme  vend, ku këtë herë kalojmë Elbasan. Sipas policisë, kirurgjinë e Spitalit Rajonal Elbasan ka ndërruar jetë një 33-vjecare banuese fshatin Çikallesh. Viktima, shtetësja me inicialet L.T, sipas hetimeve, ka qenë gjendje depresive dhe është vetëhelmuar dhe ka gjetur vdekjen. Njoftimi i policisë […]
Momente intime në shtrat, Olsi tregon një foto që nuk duhet me Fiorentinën Posted: 30 Jun 2017 08:02 AM PDT

Një javë nga dalja e Big Brother, çifti Fiorentina dhe Olsi vazhdojnë ende bashkë, dhe shumë lumtur. Sipas postimeve tyre nëpër rrjetet sociale, cifti qëndron bashkë gjatë gjithë kohës. Postimi i fundit, i bërë nga Olsi, është shumë privat, por ai si duket nuk e ka pasur aspak problem. I shohim […]
E rëndë në Gjirokastër/ I humb djali, nëna kërkon ndihmë nga policia Posted: 30 Jun 2017 07:55 AM PDT

Një nenë 63-vjecare Gjirokastër i është drejtuar për ndihmë policisë një ditë parë, pasi djali i saj është largaur nga shtëpia. Shtetasja me inicialet D.M ka bërë kallëzim polici se djali i saj me inicialet G.V eshte larguar dhe se eshte preson me aftësi kufizuara mendore. Njoftimi i policisë Komisariati i […]
Kurseni MB, njihuni me aplikacionin ‘’hero’’ të lançuar nga Google sot Posted: 30 Jun 2017 07:51 AM PDT

Ditën e sotme, Google, lançoi një aplikacion ri me cilin përdoruesit mund kontrollojnë se cilat aplikacione mund përdorin internetin celular. Aplikacioni i quajtur Triangle do jetë shumë i dobishëm sidomos për ata përdorues cilët kanë pako me internet kufizuar. Thjesht hapni Triangle dhe aprovoni lejet e nevojshme për […]
Tragjike në Tiranë/ Bie nga kati i dytë i banesës, vdes gruaja Posted: 30 Jun 2017 07:39 AM PDT

Një ngjarje e rëndë është raportuar një ditë parë Paskuqan, ku një e moshuar ka rënë nga kati i dytë i banesës dhe ka gjetur vdekjen. Sipas policisë, viktima është shtetësja me iniciale K.R, vjeç 78-vjece. Nga ana tjetër njoftim thuhet se personi fjalë vuante nga skleroza dhe bënte veprime […]
Luftoni kancerin me këtë pije, ja receta që bën ‘’magjira’’ Posted: 30 Jun 2017 07:31 AM PDT

Mjëkt vazhdojnë punojnë për gjetur kurën kundër kancerit, ndërsa fundmi një recetë po qarkullon mendohet se është shpëtimtari i cdo personiq ë vuan me kancer. Sipas asaj thuhet nga personat e kanë studiuar, kanceri luftohet vetëm me anë proteinave. Austriaku Rudolf Brojs me dekada është duke u munduar […]
Studentja i kërkon ndihmë për shkollën biznesmenit nga Vlora, por… në këmbim me çfarë? (Foto) Posted: 30 Jun 2017 07:28 AM PDT

Një vajzë nga qyteti i Vlorës është vështirësi ekonomike, duke pasur nevojë për para për paguar këstin e shkollës, ndërsa i drejtohet një biznesmeni. Lajmin e bën me dije JOQ, ku tregojnë se vajza i shkruan Facebook zotërisë dhe i tregon problemin ka. Edhe pse nuk njihen personalisht, vajza i thotë […]
Arrestohet fatorino i linjës së Unazës, bënte kërdinë me portofolat dhe celularët Posted: 30 Jun 2017 07:27 AM PDT

Policia e Tiranës ka vënë pranga një faturino grabiste qytetarët autobusin e linjës Unazës. Sipas njoftimit policisë, u arrestua 23-vjeçari me inicialet R. T, faturino linjën e Unazës, i cili vidhte portofola dhe telefonat e qytetarëve. Një ndër rastet Policia ka dokumentuar, është vjedhja e një telefoni ‘Iphone […]
E fundit/ Basha i drejtohet zyrës së Berishës, cili është shkaku? Posted: 30 Jun 2017 07:10 AM PDT

Kreu i PD-së, Lulzim Basha i është drejtuat sot drekë zyrës ish-kryeministrit Sali Berisha. Kjo ka ndodhur pas deklaratës fortë deputetes Jozefina Topalli, e cila i bëri thirrje kreut PD, i cili ka vetëngrirë funksionet e tij organizative parti dhe ua ka deleguar ato dy nënkryetarëve dhe sekretarit […]
Ish- futbollisti i kombëtares dënohet, a rrezikon të burgoset ai? Posted: 30 Jun 2017 07:01 AM PDT

Ish- futbollisti i kombëtares, Altin Rraklli ka marrë dënim nga Gjykata e Shkallës Parë Tiranë, pas hetimit për akuzat e mashtrimit me 150 mijë euro ndaj një njohuri. Vendimi i dhene javen e kaluar, eshte zbardhur sot. Prokuroria kerkoi 7 vjet burg per ish-futbollistin, ndersa Gjykata vendosi 5 vjet, denim ky qe per […]
Reklama