Home » Pa rrotlla: “Identifikohet autori i sulmit në spital në Nju Jork” plus 9 more

Pa rrotlla: “Identifikohet autori i sulmit në spital në Nju Jork” plus 9 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Pa rrotlla: “Identifikohet autori i sulmit në spital në Nju Jork” plus 9 more

Identifikohet autori i sulmit në spital në Nju Jork Posted: 30 Jun 2017 02:13 PM PDT

Burri hapi zjarr një spital Nju Jork duke vrarë një person dhe plagosur dhjetëra tjerë është identifikuar. Policia tha se ai është doktori Henry Bello, ish-punonjës i këtij spitali. Sulmuesi ishte veshur me mantel bardhë veshin mjekët spitalin Bronx. Policia po heton rastin derisa ende nuk ka […]
Telefonin larg dhomës së gjumit Posted: 30 Jun 2017 02:11 PM PDT

Ai është bërë pjesë e pandarë e jona momentin ngrihemi mëngjes e deri kur flemë. Madje disa edhe gjatë gjumit vendin për celularin e tyre mund kenë poshtë jastëkut pa menduar rreziqet ai sjell, transmeton Klan Kosova. Arsyet kryesore se pse nuk duhet ta mbani celularin poshtë jastëkut janë: […]
Pamje LIVE nga dasma e Messit (VIDEO) Posted: 30 Jun 2017 02:10 PM PDT

Martesa e Lionel Messit me Antonellan është duke u cilësuar si ngjarja e shekullit Argjentinë. Ylli i Barcelonës do kurorëzojë me martesë lidhjen me Antonellan. vendin ku do organizohet ceremonia e dasmës, janë mbledhur shumë tifozë dhe bashkëvendës Messit, ku bie sy edhe prezenca e tepërt e pjesëtarëve […]
11 përfitimet shëndetësore me konsumimin e pjeprit Posted: 30 Jun 2017 02:07 PM PDT

Pjepri është fruti ideal për “luftuar” këto ditë ngrohta. Falë sasisë madhe ujit, vitaminave dhe mineraleve, ndihmon organizmin tonë fitojë energji, sigurojë hidratimin e nevojshëm, po kështu mbrojë shëndetin e zemrës, veshkave, syve, si dhe kundër plakjes Pjepri është një ndër frutat mira për t’u konsumuar […]
A do të aderojë Jakup Krasniqi në Vetëvendosje? (VIDEO) Posted: 30 Jun 2017 02:02 PM PDT

I pyetur nëse janë vërteta fjalët për një mundësi aderimi Lëvizjen Vetëvendosje, ish kryeparlamentari Jakup Krasniqi nuk mohoi këtë, duke thëne se respekton vullnetin politik tyre. “Vetëm një partie politike u jam bashkangjitur kur kam dal nga burgu Lidhjes Demokratike për shkak se ishte lëvizja e madhe politike Kosovë. Përndryshe […]
Aktivizimi i Speciales stopon njohjet e Kosovës (VIDEO) Posted: 30 Jun 2017 01:55 PM PDT

Funksionalizmi i Gjykatës Speciale, do ndikojë jashtëzakonisht shumë konfigurimin politikë Kosovë, mirëpo përveç kësaj do ketë edhe tjera pasoja do dëmtojnë shtetasin e Kosovës. kohën kur kanë mbetur çështje ditësh ngritja e aktakuzave para, njohës sistemit drejtësisë theksojnë dëmet edhe anës tjetër këtij procesi. Sipas […]
Artisti që ‘krijon ëndrrat’ (FOTO) Posted: 30 Jun 2017 01:45 PM PDT

Artisti nga Turqia Hüseyin Şahin nuk është thjesht dikush bashkon fotografitë. Përmes krijimeve tij Sahin bën bashkë fantazinë dhe realitetin kështu duke na ofruar disa pamje spektakolare e surreale. Punimet e tij ngjasojnë me ëndrrat qe shohin, ku imagjinata e njeriut nuk ka fund. Deri tani Sahin ka shumë se 50 […]
A e dini pse pëllumbave u vendoset unazë në këmbë? Posted: 30 Jun 2017 01:35 PM PDT

Nganjëherë mendojmë për gjëra ndryshme çdo ditë i hasim por, ndodhë nuk gjejmë përgjigje pyetjen e famshme “Pse”. E shpesh-herë kur i pyesim tjerët ata përgjigjën, “kështu ka mbetë” ose “ashtu thonë”. Simbolikën e paqës e bartë pëllumbi i bardhë e dini siguri, por a e dini pse […]
Një person i veshur me bluzë mjeku qëllon tre persona në një spital në Nju Jork (FOTO) Posted: 30 Jun 2017 01:30 PM PDT

Disa njerëz janë qëlluar nga një burrë i cili ishte veshur me bluzë mjeku spitalin e Nju Jorkut. Mediat lokale raportojnë se policia ka dalë vendin e ngjarjes. Personi i armatosur spitalin Bronx Lebanon ishte veshur me bluzën e doktorit kur kishte qëlluar paktën 3 persona. Shumë njerëz janë brenda spitalit […]
Rikthehet Ronaldinho, i tregon botës pse është “baba” për driblime (VIDEO) Posted: 30 Jun 2017 01:17 PM PDT

Ronaldinho është rikthyer përsëri fushë paku për një lojë. Por, si zakonisht lojërat e tij dinë shëndrrohen spektakël. ndeshjen e legjendave zhvilluar mes legjendarëve Barcelonës dhe Manchester United, Ronaldinho tregoi edhe njëherë se pse është njëshi për driblime. një moment ai ia humbi busullën një ish lojtari […]
Reklama