Home » Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 more

Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 more

Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit? Posted: 30 Jun 2017 01:38 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreEmisioni ?Jeta Kosovë? ka mësuar se një ministër i qeverisë Kosovës, Lutfi Zharku (LDK), ka qenë për ngushëllime familjen e Muhaxherit. I ftuar debatin e ?Jeta Kosovë?, zëvendësministri i Punëve Brendshme Valdet Hoxha nuk ka mundur ta konfirmojë këtë informatë. Por ai tha se e
Gjendet i vdekur sulmuesi i spitalit të Nju Jorkut (VIDEO) Posted: 30 Jun 2017 01:27 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 morePersoni i cili hapi zjarr mbi disa njerëz spitalin e Nju Jorkut është gjetur i vdekur vendin e ngjarjes. Mesazhet rrjetet sociale tregojnë se doktorët dhe infermierët janë fshehur brenda ndërtesës. Ka raporte edhe për zjarr ndërtesë, raporton BBC. Ndërkohë, policia është duke k
Mos pini ujë në aeroplan, ja arsyeja Posted: 30 Jun 2017 01:23 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 morePunonjësit e fluturimeve kanë shpërndarë fakte befasuese transportit ajror, kurrë mund mos jenë ditur e tani mund vënë dritë pijet ju sherbehen gjatë fluturimit. Një punonjës i ka treguar Business Insider, përcjellësit nuk do pinë ujë, kafe apo edhe çaj gjatë fluturimeve.
Barcelona i bashkohet Arsenalit në garën për këtë lojtarë Posted: 30 Jun 2017 01:13 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreArsenali ka pësuar një pengesë madhe garë për Thomas Lemar, pasi ata tani thuhet se do përballen me Barcelonën për nënshkrimin e tij. Mesfushori i Monakos është një nga objektivat kryesorë transferimit Gunners për këtë verë. Arsenal besohet se tashmë i është refuzuar oferta për Le
Gjykata Penale vendos: Nuk ka paraburgim për asnjë të akuzuar! Posted: 30 Jun 2017 01:13 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreGjykata Penale ka sjellë vendime megjithatë raportohet se për asnjërin nga akuzuarit nuk është sjellë vendim për paraburgim. Disa nga akuzuarit duhet paraqiten çdo hëne gjykatë, disave u është marrë pasaporta dhe masa tjera ngjashme, megjithatë nuk është shqiptuar asnjë masë
Rama flet për herë të parë për qeverinë e re, zbulon disa “sekrete” Posted: 30 Jun 2017 01:09 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreKryeministri Rama përmes një postimi ?Facebook? ka shpallur platformën e re qeverisëse ?Shqipëria Duam?. Rama shkruan se qeverisjen e re do ketë ndryshime thelbësore. Kryeministri shkruans e fillimisht do ngrejë një departament dixhital për komunikuar me qytetarët. POSTIMI:
Situata e fundit e Moratas, a do të lëvizë tek Manchester United? Posted: 30 Jun 2017 01:05 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreManchester United vazhdon qëndrojë gjurmët e Alvaro Morata. Saga e famshme e Manchester United do vazhdojë, pavarësisht nga raportet e fundit. Një avion privat nga Madridi u ul Manchester mërkurën mbrëma, me raporte nxitën spekulimet se sulmuesi i Real Madridit kishte prekur për
Kaos në një spital në Nju Jork, një person i veshur me bluzë mjeku hap zjarr (VIDEO) Posted: 30 Jun 2017 01:04 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreDisa njerëz janë qëlluar nga një burrë i cili ishte veshur me bluzë mjeku spitalin e Nju Jorkut. Mediat lokale raportojnë se policia ka dalë vendin e ngjarjes. Personi hapi zjarr spitalin Bronx Lebanon ishte veshur me bluzën e doktorit kur kishte qëlluar paktën 3 persona. Shum
Sanches: E di të ardhmen time, por nuk është koha ta them Posted: 30 Jun 2017 12:59 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreArsenali është i pambrojtur para deklaratave Alexis Sanchez. Kiliani ka këmbëngulur se ai ka ndarë mendjen e tij ardhmen e tij, por nuk është gati tregojë asgjë. Sanchez është duke u përgatitur për finalen e Kupës Konfederatës dielës, ku pala e tij e Kilit do përballet me
Rrëmujë e madhe negociotash për Lacazette Posted: 30 Jun 2017 12:57 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreArsenali vazhdon negociatat për Lacazette por Lyon konfirmon: “Ne nuk kemi arritur një marrëveshje” Lyon ka hedhur poshtë një ofertë nga Arsenali për Alexandre Lacazette, por presidenti Jean-Michel Aulas thotë se bisedimet po vazhdojnë mbi sulmuesin. Klubi francez gjithashtu nuk ka hyrë dis
Ilir Meta kërcënon hapur: Shumë shpejt do të zbardhet e vërteta e zgjedhjeve Posted: 30 Jun 2017 12:57 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreIsh-kreu i LSI-së, Ilir Meta ka folur për herë parë për zgjedhjet e 25 Qershorit. Duke folur një takim Durrës, Meta shprehu falënderimet e tij për votuesit. Mirëpo, Presidenti i zgjedhur tha se e vërteta e zgjedhjeve do zbardhet shumë shpejt. ?Falënderojmë votuesit e LSI-së. Mirënjohj
AKR njofton zyrtarisht vazhdimin e koalicionit me LDK-në e Alternativën Posted: 30 Jun 2017 12:57 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreAleanca Kosova e Re, përmes një njoftimi për media ka njoftuar zyrtarisht se Kryesia e saj takimin e mbajtur sot nën drejtimin e presidentit Behgjet Pacolli, ka diskutuar dhe analizuar procesin zgjedhor 11 qershorit, si dhe rezultatet e arritura këtë proces. ?Kryesia ka diskutuar për për
Terrorizoi Italinë me ?Audin e Verdhë?, 36-vjeçari shqiptar e pëson shumë keq Posted: 30 Jun 2017 12:51 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreDrejtuesi i ?Audit Verdhë? terrorizoi Italinë dhjetor vitit kaluar është dënuar me 2 vjet e 6 muaj burgim. Ai është Vasil Rama, 36 vjeç nga Shqipëria. Rama, i cili vodhi automjetin me cilin terrorizoi italianët u kap vetëm një muaj vonë, fund muajit janar. Ai ka qenë
Gjykata Penale vendos sonte për Mijallkovin dhe Gruevskin Posted: 30 Jun 2017 12:49 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreGjykata Penale e Maqedonisë pasi ka refuzuar shqiptojë masën e paraburgimit për pesë rastet kishte dërguar Prokuroria Speciale Publike, do vendosë sonte për rastet ?Titanik?, ?Target? dhe ?Fortesa?. Kërkohet paraburgim për rastet ku janë përfshirë ish-kryeministri Nikolla Gruevski, da
Përbërësi natyral që ju shpëton nga dhimbjet e migrenës për pak minuta Posted: 30 Jun 2017 12:42 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreVetëm dikush vuan nga migrena, mund ta kuptoj sesa tmerrshme janë dhimbjet e saj. Ka kaq shumë kura për trajtuar dhimbjet e migrenës, por pjesën madhe janë dëmshme dhe kanë një sërë efektesh anësore. Kështu vend shpenzoni para për kura shtrenjta duke dëmtuar edhe
E pabesueshme, ja sa e ka rrogën i dashuri i Rihanna-s Posted: 30 Jun 2017 12:38 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreHassan Jameel është i dashuri i radhës për yllin e famshëm, Rihanna. Këngëtarja nga Barbadosi dhe sheiku nga Arabia janë parë kohëve fundit pranë njëri tjetrit Spanjë. Mediat kanë zbuluar ardhurat përrallore Hassan i ka muaj. Ai është zëvëndës pesident dhe zëvëndës kryetar i
Rusia pezullon pjesëmarrjen në buxhetin e KE-së Posted: 30 Jun 2017 12:35 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreRusia informoi sot Këshillin e Evropës se pezullon pjesëmarrjen e saj buxhetin e këtij institucioni. një bisedë telefonike, ministri rus i Punëve Jashtme, Serguei Lavrov paralajmëroi presidentin e Këshillit Evropës, Thorbjorn Jagland se Rusia nuk do kontribuojë buxhetin e Këshil
A do të kandidojë për kryetare të PD? Ja përgjigja e Majlinda Bregut (VIDEO) Posted: 30 Jun 2017 12:31 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreIsh-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu tha sot ?Zonë e Lirë? se ajo nuk do jetë kandidate për kreun e PD-së. Bregu tha se ajo do mbështesë këdo kandidat serioz, është i vërtetë dhe ka dalë si emër i propozuar nga grupi ?anti-Basha?. ?Do mbështesë kandidatin do sfidojë Bashën
Mbytet anija me 150 emigrantë libianë, 60 të zhdukur Posted: 30 Jun 2017 12:15 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 moreRreth 60 emigrantë rezultojnë humbur Detin Mesdhe, pas fundosjes një anije brigjet e Libisë. Lajmin e bwri tw ditur për mediat një zëdhënës i IOM-së, duke iu referuar informacionit dhënë nga mbijetuarit. ?Një anije e vogël po transportonte rreth 140 persona, por vetëm 80 mesi
Tritol dhe 170 kg drogë, shpallen në kërkim katër vëllezërit pukjanë (VIDEO) Posted: 30 Jun 2017 12:11 PM PDT

lutfi2 Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 morePolicia e Shtetit ka zhvilluar tjetër operacion madh Gjegjan Pukës, ku ka zbuluar plot 170 kg kanabis sativa dhe 46 kallëpe tritoli, me peshë totale prej 37 kg. Droga dhe lënda plasëse janë gjetur Lagjen Bibaj, fshatit Dom, Njësisë Administrative Gjegjan. Konkretisht, ato janë g
Reklama