Home » Pa rrotlla: “Brooke Shields nuk do t’i lejojë vajzat e saj të merren me modelim” plus 9 more

Pa rrotlla: “Brooke Shields nuk do t’i lejojë vajzat e saj të merren me modelim” plus 9 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Pa rrotlla: “Brooke Shields nuk do t’i lejojë vajzat e saj të merren me modelim” plus 9 more

Brooke Shields nuk do t’i lejojë vajzat e saj të merren me modelim Posted: 29 Jun 2017 02:10 PM PDT

Modelja e njohur, Brooke Shields është krenare për format trupore saj tash është 52 vjeçare se sa ishte kur ishte 15 vjeçare e po modelonte për kompaninë e njohur Calvin Klein. “ jem formë është diçka cilën kam punuar fort. fund jam shumë rehat dhe e […]
Vjosa Osmani: Besimi juaj, arma ime e vetme por më e fortë Posted: 29 Jun 2017 02:03 PM PDT

Vjosa Osmani-Sadriu nga LDK është deputetja e votuar e zgjedhjeve fundit parlamentare vend e cila ka arritur sigurojë 64,131 vota. Për këtë ajp ka falënderuar gjithë ata ia besuan votën. “Besimi juaj, është arma ime e vetme, por e fortë. Faleminderit pafundësisht, edhe një herë, tani u zyrtarizuan […]
Shikojeni “magjinë” e Liridon Latifit (VIDEO) Posted: 29 Jun 2017 01:45 PM PDT

Skënderbeu mposhti 1:0 Sant Julian kualifikueset për Ligën e Evropës, me një super-gol shënuar nga Liridon Latifi, nga gjuajtja e lirë.  
Zgjidhja për sy skuqur nga irritimi Posted: 29 Jun 2017 01:42 PM PDT

rritimi dhe faktorët e ndryshëm ndikojnë kemi sy kuq dhe ajo shumë na bënë ndihemi siklet se sa paraqet ndonjë problem. Për zjgidhur këtë problem mënyrë shpejtë dhe plotësisht natyrale, janë disa metoda cilat mund ti realizoni shtëpi, transmeton Indeksonline. Qepa. Ajo ka […]
Baton Haxhiu thotë se Ramush Haradinaj i ka votat për t’u bërë kryeministër (VIDEO) Posted: 29 Jun 2017 01:39 PM PDT

Baton Haxhiu, gazetari gjithmonë di shumë se tjerët për ngjarjet politike, planet e marrëveshjet, emisionin Komiteti, është shprehur i bindur se tashmë Ramush Haradinaj ka siguruar numrat për krijimin e Qeverisë. Haxhiu ka komentuar rezultatin e zgjedhjeve dhe numrat arriti siguroi koalicioni PDK-AAK-Nisma, përkundër se pritjet ishin […]
Një javë, tre milionë për ‘Simpatia’ (VIDEO) Posted: 29 Jun 2017 01:35 PM PDT

Kanë kaluar vetëm një javë kur Lumi B dhe Dhurata Dora kanë lansuar këngën ‘Simpatia’ E ky projekt muzikor i tyre për një javë kaq shkurtë kohore ka thyer rekord pasi ka arritur mbledh mbi 3 milionë klikime kanalin Youtube, shkruan lajmi.net ‘Simpatia’ remake e këngës Edona Llalloshit, është pëlqyer […]
Lista Serbe paralajmëron ankesë ndaj rezultatit të zgjedhjeve Posted: 29 Jun 2017 01:26 PM PDT

Lideri i Iniciativës qytetare Lista Serbe, Sllavko Simiq deklaroi sonte se do ankohet ndaj rezultatit zgjedhjeve parlamentare Kosovë, pasi konsideron se veri Kosovës “janë anuluar mbi një mijë vota me kusht”. Simiq tha për agjencinë e lajmeve Beta se nesër do bëjnë ankesë KQZ dhe nëse Paneli për […]
Çfarë duan meshkujt në shtrat? Posted: 29 Jun 2017 01:23 PM PDT

Çfarë thonë specialistët? “Meshkujve u pëlqejnë shumë përkëdheljet. Madje sipas sondazheve fundit, janë femrat janë bërë drejtpërdrejta”. Zonat pëlqejnë t’u përkëdhelim. gjitha pikat përgjatë kofshës brendshme dhe kokrrat e gjoksit, cilat te ata janë edhe strategjike sesa te femrat. Një rekomandim pak e dinë. Ana […]
Flasteri shërues për ata që u frikësohen injeksioneve Posted: 29 Jun 2017 01:20 PM PDT

Një ngjitës flaster godiet infeksionet apo gripërat, e vënë si lloj vaksine lëkurë, ka kaluar teste rëndësishme sigurisë eksperimentin e parë njerëz. Kjo shtresë e hollë ngjitësi, ka 100 elemente imëta cilat depërtojnë sipërfaqen e lëkurës, transmeton Klan Kosova. Është e thjeshtë dhe njerëzit mund ta […]
Demolli: Të gatshëm për transformim të FSK’së, por me ndryshime kushtetuese Posted: 29 Jun 2017 01:18 PM PDT

Transformimi i FSK-së Forcë Armatosur është ndër temat diskutueshmet muajve fundit, qëkur presidenti Hashim Thaçi kishte iniciuar procesin e transformimit FSK-së përmes ndryshimeve ligjore dhe jo atyre kushtetuese. Megjithatë, përkrahje për këtë iniciativë Thaçi kishte pasur vetëm nga shumica e partive parlamentare shqiptare, por jo edhe nga partnerët strategjikë […]
Reklama