Home » Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 more

Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 more

Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president Posted: 29 Jun 2017 01:24 PM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreIsh-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani është shprehur se ideja për penguar Ilir Metën për t?u betuar si President i Republikës nga socialistët me mos pjesëmarrje Kuvend, nuk gjen aspak terren kushtetues. Përmes një shënimi rrjetin social Facebook, Manjani thekson se korridoret e poli
Rihana tradhton Noizyn? Reperi i çudit të gjithë me këtë postim (FOTO LAJM) Posted: 29 Jun 2017 01:05 PM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 more gjithë e njohim tashmë fiksimin e Noizyt për këngëtaren e famshme Rihanna. Ai ka komentuar postimet e saj, madje një prej komenteve tha se do ta merrte nuse. Teksa dëgjon makinë këngën e saj ai mbishkruan një koment ofendues. ka tradhëtuar Buçja. Me sa duket Noizy e paska pikë t
Shpërthen Patozi: Lulzim Basha përbën rrezik kombëtar Posted: 29 Jun 2017 01:04 PM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreAstrit Patozi ka lëshuar një lum akuzash sonte “Opinion” ndaj kreut demokratëve duke e cilësuar atë madje rrezik kombëtar. “Ja ku po ta them se Lulzim Basha është rrezik kombëtar. Wshtë rrezik kombëtar sepse ka marrë peng opozitën dhe nuk lejon zhvillimin e proceseve demokratike vend. E
Barcelona hidhet në sulm sërish për Bellerin Posted: 29 Jun 2017 12:50 PM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreBarcelona do përpiqet përfundojë nënshkrimin e mbrojtësit Arsenalit Hector Bellerin para fundit javës ardhshme. Sipas Mundo Deportivo, i cili thotë se katalanasit janë vendosur firmosin me objektivin e tyre kryesor fillim verës. Barca dëshiron me cdo kusht Bellerin.
Kjo nuk pritej, Baton Haxhiu “degjeneron” Ramën: Arroganca e tij e theksuar… Posted: 29 Jun 2017 12:40 PM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreBaton Haxhiu, ndër gazetarët mbahet afër nga kryeministri Rama, ka folur lidhje me sjelljen arrogante kryeministrit. Sipas Haxhiut, Rama e shpreh arrogancën e tij ndaj personave e vënë atë nën akuza, sipas kreut qeverisë janë pavërteta. Megjithatë, për Haxhiun, Rama nuk
Saul Niguez qetëson Atletikon: Jam aty ku dua të jem Posted: 29 Jun 2017 12:37 PM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreShfaqjet mbresëlënëse Saul Niguez Kampionatin Evropian U-21 kanë kthyer interesin e disa ekipeve drejtim talentit. Manchester United ka qenë prej kohësh i lidhur me mesfushorin. Por vetë Niguez thotë se nuk po shkon askund. “Nuk kam ndërmend lëviz,” i tha ai AS. “Unë jam ku un
A do të mbyllet përfundimisht LIBRA? Ben Blushi merr vendimin e rëndësishëm Posted: 29 Jun 2017 12:34 PM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreKreu i LIBRA-s Ben Blushi, i cili doli pa mandat zgjedhjet e 25 qershorit, ka folur sot lidhje me ardhmen e kësaj force politike. faqen e tij ?Facebook? Blushi, tregon se sapo ka përfunduar një mbledhje e koordinatorëve ku me sa duket është marrë vendimi për ardhmen. Blushi shk
Perez flet për James Rodriguez: Nuk e kemi diskutuar largimin e tij Posted: 29 Jun 2017 12:30 PM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreJames Rodriguez nuk do largohet nga Real Madrid këtë verë, sipas pronarit klubit Flotrento Perez. Manchester United ishte lidhur me një lëvizje për kolumbianët, megjithëse Djajt e Kuq nuk kishin shfaqur asnjë interes, sipas Manchester Evening News. Alvaro Morata duket se po afrohet me nj
Patozi shpërthen në akuza ndaj Bashës: Ia dhuruan partinë, ai ndan me vjehrrin dhe kunatin (VIDEO) Posted: 29 Jun 2017 12:29 PM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreIsh-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka shpërthyer ?Opinion? ditën e sotme ndaj Bashës. Ai u shpreh se Basha është sëmundja e PD-së dhe se ai tani po e ndan partinë me vjehrrin apo kunatin. ?Basha është sëmundja e PD-së. Edhe Berisha kur humbi iku, ndërsa ky bën garë farsë. Atij ia dhuruan part
Astrit Patozi e pranon publikisht: Nuk kandidoj për kryetar të PD, ja arsyet Posted: 29 Jun 2017 12:21 PM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreIsh-deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patoszi, ka folur për herë parë për garën e hapur e hapur brenda PD për zgjedhjen e kreut ri. Patozi tha publikisht se nuk do kandidojë për kryetar PD, duke dhënë dy arsye forta për këtë vendim. pari, ish-deputeti i lënë jashtë nga L
PSP kërkon paraburgim për Nikolla Gruevskin Posted: 29 Jun 2017 12:18 PM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreProkuroria e posaçme e Maqedonisë ka bërë ditur enjten se do ngrejë akuza kundër 94 personave fizikë dhe shtatë juridikë. Lëndët burojnë nga skandali i bisedave përgjuara telefonike, për çka prokuroria tashmë ka proceduar një numër rastesh gjykatë. lidhje me akuzën e re Prokuror
Conte dëshiron dhe Jerome Boateng Posted: 29 Jun 2017 12:05 PM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreAntonio Conte ka bërë një lëvizje shokuese për mbrojtësin e Gjermanisë Jerome Boateng. Chelsea ka bërë një hetim ndaj situatës Bayern për Boateng dhe besohet se fituesi i Kupës Botës mund jetë i hapur për një kthim Premier Ligë. Boateng, 28 vjeç, kishte një vit Manchester City,
Ja kush e bindi Dani Alves ti bashkohet Cityt Posted: 29 Jun 2017 11:58 AM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreGabriel Jezus i ka thënë Dani Alves bashkohet me Manchester City. Ish-mbrojtësi i Barcelonës pritet bashkohet me trajnerin e vjetër Camp Nou Camp Pep Guardiola nëpërmjet një transferimi lirë nga Juventusi. 34-vjeçari kishte një mori ofertash, por e ka vendosur zemrën e tij futbolli
Juve konfirmojnë largimin e Dani Alves Posted: 29 Jun 2017 11:53 AM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreJuventusi ka konfirmuar largimin e brazilianit Dani Alves. Braziliani do transferohet tek ekipi i pritshëm Manchester City. Një deklaratë e klubit ka lexuar: “Juventus Football Club është pjesë e jetës Dani Alves. Kemi rënë dakord për një ndërprerje kontratës lojtarit”. Lojtari
Zidane është një “baba legen”, largon të birin nga Real Madrid Posted: 29 Jun 2017 11:43 AM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreAlaves është ekipi i ri i Enzo Zidane, djali i madh i Zinedne. Lojtari do nënshkruajë një marrëveshje trevjeçare pas largimit nga Real Madridi. Mesfushori francez mund kthehet Madrid,Real kanë firmosur një opsion ri blerjeje talentit. Enzo ishte i grumbulluar me ekipin ndeshje
Arrestohet çifti shqiptar në Britani, do të habiteni ku e kishin fshehur kokainën Posted: 29 Jun 2017 11:40 AM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 morePolicia britanike ka arrestuar një çift shqiptar, pasi janë kapur flagrancë me kokainë pastër e kishin fshehur çorape. Gjykata e Londrës ka dënuar shqiptaren 30-vjeçare Marsela Kreka me tetë vite burg, ndërsa bashkëpunëtori i saj, 23-vjeçari Artan Markaj, u dënua me gjashtë vite e nën
Arsenal merr një refuzim të dyfishtë Posted: 29 Jun 2017 11:38 AM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreArsenalit iu tha ‘jo’ për Lacazette dhe Lemar. Sipas Sky Sports, Arsenalit i janë refuzuar dyja ofertat për dyshen Lacazette dhe Lemar. Për Lacazette Arsenal ofroi 50 milionë euro. Lyon është i kënaqur nga shifra e transferimit por i tillë nuk është lojtari i cili nuk ka dëshiruar një l
Kur Ermal Mamaqi ?parashikonte? dorëheqjen e Petrit Vasilit (VIDEO) Posted: 29 Jun 2017 11:37 AM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 morePak para mbylljes fushatës elektorale Shqipëri, Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar për emisionin ?Xing me Ermalin?. Ndër tjera ajo ka folur për ardhmen e drejtimit LSI pas zgjedhjes ish kryetarit Meta si President i vendit. Ajo tha se Petrit Vasili është njeri paqësor, shumë soci
Juventus bën ofertën për lojtarin e Realit Posted: 29 Jun 2017 11:31 AM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreJuventusi ofron 15 milionë euro për Danilo. Tuttosport ka zbuluar këtë enjte se Juventusi ka ofruar 15 milionë euro për Danilon. Oferta është refuzuar pasi Real Madrid krerkon oferta dyfishohej. Pavarësisht kontakteve nga Tuttosport, Danilo dhe Zidane shprehën kënaqësinë e vazhduar
Pep Guardiola udhëheq betejën për Sanchez Posted: 29 Jun 2017 11:26 AM PDT

ilirmeta12 Albeu: “Ish-ministri i Drejtësisë: Ja pse nuk mund të shkarkohet Meta si president” plus 19 moreSipas Daily Mirror, pala e Pep Guardiola po udhëheq betejën për nënshkruar me Alexis Sanchez nga Arsenali. Chelsea mund ofrojë 57 milionë euro për . Lojtari dëshiron ri bashkimin me ish trajnerin e tij Pep Guardiola. Manchester City mund jetë dhe konkurrentin i vetëm për lojtarin pa
Reklama