Home » “Eminem është ky?” plus 9 more 24 ore lajme

“Eminem është ky?” plus 9 more 24 ore lajme

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

“Eminem është ky?” plus 9 more 24 ore lajme

Eminem është ky? Posted: 27 Jun 2017 08:02 AM PDT

Ai njihet veçantgi për varëset e tij distinktive dhe po flasim për reperin legjendar Eminem. Kështu do tu falej fansave tij nëse do e shihnin për herë dytë ku përveç distinktivit kishte një pamje re. Eminem fakt dukej pothuajse i panjohur pasi nuk kishte flokët e tij bjondë, …
Zayn Malik vazhdon të anuloje koncertet Posted: 27 Jun 2017 07:57 AM PDT

Vitin e kaluar ai nuk upjesë e Capital FM’s Summertime Ball, dhe pas deklaroi se mungesa ishte për shkak ankthit. Dhe duket se edhe pas një viti, Zayn Malik ende ka fështirësi përballet me frikën e tij dhe performojë këngët për audiencën publike. Ish ylli i One Direction, 23 …
Ed Sheeran: Një këngë në vit për albumin e ri Posted: 27 Jun 2017 07:54 AM PDT

Ed Sheeran ka zbuluar se ka punuar për albumin e tij katërt prej gjashtë vitesh, duke filluar shkuajë këngë pas debutimit tij “Plus”. Duke folur për  “The Sun”, 26-vjeçari zbuloi se ka “6 apo 7” këngë për albumin e ri duke shkruar një këngë vit nga 2011. Ai e pranon …
Thaçi i telefonon Vuçiqit, e uron për zgjedhjen e tij president Posted: 27 Jun 2017 07:41 AM PDT

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka uruar përmes telefonit homologun e tij, Aleksandër Vuçiq për zgjedhjen e tij si presidenti i ri i Serbisë. Këtë e ka bërë ditur vetë Thaçi përmes një postimi llogarinë e tij Twitter, shkruan Telegrafi. “Sapo kisha një telefonatë me Vuçiqin. E përgëzova atë për postin e
Pacolli: Partneritetin me miqtë perëndimorë ta ruajmë si sytë e ballit Posted: 27 Jun 2017 07:37 AM PDT

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli dhe ambasadori i Italisë Kosovë, Piero Cristoforo Sardi gjatë një takimi janë pajtuar për zhvillimin e bashkëpunimit ngushtë procesin integrues Kosovës dhe liberalizimin sa shpejtë vizave për qytetarët. këtë takim është biseduar për proceset politike Kosovë pas zgjedhjeve parakohshme parlamentare …
Kadetët e FSK-së në ushtrimin ndërkombëtar “Kampi veror 2017” Posted: 27 Jun 2017 07:29 AM PDT

Kadetët e Qendrës për Studime Universitare Forcës Sigurisë Kosovës janë nisur për Republikën e Maqedonisë për marrë pjesë ushtrimin ndërkombëtar kadetëve “Kampi veror 2017” Krivollak dhe Pepelishtë. Ushtrimi ndërkombëtar i kadetëve ka karakter garues dhe organizohet nga Akademia Ushtarake e Maqedonisë, ku do zgjasë deri
Rreziku i vërtetë i ripërdorimit të shisheve plastike Posted: 27 Jun 2017 07:20 AM PDT

Me temperaturat gjithnjë e rritje duhet konsumojmë shumë ujë për qënë hidratuar. Por nëse jeni personi rimbushni shishet plastike çdo ditë, fakt po e dëmtoni shumë veten. Kjo pasi shishet plastike i rimbushni nuk janë prodhuar për këtë, do thotë se ato janë njëpërdorimshe …
LSI humbet bastionin e saj historik Skraparin, PS del forcë e parë Posted: 27 Jun 2017 07:12 AM PDT

Gjatë projeksioneve ditës diel sipas numërimit votave dy KZAZ-të e rrethit Skraparit rezultonte LSI ishte forcë e parë. Por pas mbylljes përfundimtare Qarkun e Beratit numërimit dhe daljes përfundimtare rezultateve zyrtarizohet edhe surpriza e madhe për LSI-në këto zgjedhje. Pas 12 vitesh
NASA i përgjigjet Anonymous: S’kemi vendosur kontakte me alienët Posted: 27 Jun 2017 07:03 AM PDT

Grupi i madhe i hakerave, “Anonymous” njoftoi përmes një videoje postuar Youtube se NASA shumë shpejt do publikojë lajmin e madh. “Haktivistët” pretendojnë videon e tyre se Agjencia Hapësinore Amerikane do konfirmojë ezistencën e alienëve, e madje edhe kontaktin me ta. Vetë NASA heshti për disa ditë me radhë …
Spanjë, urdhërohet zhvarrosja e Salvador Dali Posted: 27 Jun 2017 06:57 AM PDT

Një gjykatës Madrid urdhëroi zhvarrosjen e eshtrave piktori surealist, Salvador Dali, mënyrë merren kampionë ADN-je, pas pretendimeve një gruaje nga veriu i Spanjës është vajza e tij. Gjykata tha se, pretendimi për atësinë është bërë nga Maria Pilar Abel, nga qyteti verilindor i Gironës. Gjykata tha se kampionët …
Reklama