Home » Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 more

Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 more

ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO) Posted: 27 Jun 2017 01:34 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreOrganizata terroriste e ashtuquajturit ?Shteti Islamik? ka filluar shpërndajë ?pasaportat për parajsë? tek militantët e vet. Përmbajtja e këtij dokumenti është zbuluar nga forcat opozitare siriane gjatë betejave ashpra zhvilluara kundër kundër ISIS-it çlirimin e qytetit Raqqa. P
Reagon për herë të parë kritikja më e madhe e Bashës: Sot duhet t?i dilte për zot? Posted: 27 Jun 2017 01:33 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreDeputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu ka reaguar me anë një statusi ne ?Facebook?, për rezultatin e zgjedhjeve 25 qershorit. Pas fjales qe mbajti kryedemokrati Basha ku deklaroi ngrirjen e funksionit te tij, duke ia deleguar dy nenkryetareve dhe sekretarit te pergjitheshm ka ardhu
Vetëvendosje nuk e merr seriozisht Daniel Serwerin (VIDEO) Posted: 27 Jun 2017 01:23 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreDitë parë analisti amerikan Daniel Serwer, nga Qendra për Studime Strategjike dhe Ndërkombëtare, e ka parë me skepticizëm ardhmen e dialogut me Serbinë, nëse Qeverinë do ta kryesonte ish kreu i lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti. Kandidati për kryeministër Albin Kuti ka filluar bëjë thi
Provokon Gjuric: Serbia nuk do të heqë kurrë dorë nga Kosova! Posted: 27 Jun 2017 01:16 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreDrejtori i ashtuquajturës zyrë për Kosovë Serbi, Marko Gjuric ka qëndruar sonte Graçanicë para festës Vidovdanit. andej ai ka thënë se Serbia kurrë nuk do heqë dorë nga Kosova, dhe se shteti serb do vazhdojë t?i ndihmojë serbët e Kosovës Ai ka vazhduar thotë se serbët
Reagon grupi kundër Bashës: Po shkel sërish statutin Posted: 27 Jun 2017 01:16 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 morePasi Lulzim Basha refuzoi hapë dorëheqjen nga drejtimi i PD-së, duke ngrirë gjitha funksionet e tij për kaluar pas zgjedhje brenda partisë, reagoi grupimi kundër tij. Grupi prej 19 anëtarësh i kryesisë dhe Këshillit Kombëtar përmes një deklarate dytë bën me dije se vendimi i mar
Allegri i përgjigjet ofertës së Chelseat për Bonuccin Posted: 27 Jun 2017 01:09 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreTrajneri i Juventusit, Max Allegri, qëndrimin e Leonardo Bonucci, duke e cilësuar si kapitenin e ardhshëm gjigantëve italianë. Qendra e prapme me 50 milionë paund ofertë për është një nga objektivat kryesore Antonio Conte. Ai duket forcojë mbrojtjen e tij përpara sezonin e ardhshëm
Gara për Kavajën, PS-PD me diferencë të ngushtë votash Posted: 27 Jun 2017 01:07 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreKavaja do te mësoje sot emrin e kryetarit te ri te Bashkise pas shkarkimit te Elvis Roshit. E ndersa po shkohet drejt fundit te procesit te numerimit te votave vihet re se mes forcave te medha PS-PD ka nje diference me 102 vota. Rezultati 56 kuti te numeruara- nga 84 PS- Dorjan Murati 7301
Zbulohet lidhja mes Aqif Rakipit dhe Reme Lalës Posted: 27 Jun 2017 01:07 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreAqif Rakipi dhe Reme Lala ishin fituesit e vetëm garës elektorale dielës nga PDIU sëbashku me kandidatin e dytë Elbasanit nga kjo parti. Krahas fushatës fuqishme Elbasan, Rakipi u angazhua disa herë edhe fushatën e Reme Lalës Dibër dhe kjo jo pa qëllim. postimin e t
Guardiola shton interesin e tij mbi mbrojtësin e Anglisë Posted: 27 Jun 2017 01:05 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 morePep Guardiola është duke bërë lëvizje reja për mbrojtësin e Anglisë Southampton, Ryan Bertrand. Guardiola, drejtori i Manchester Cityt, ka përqëndruar vëmendjen e tij ndaj 27-vjeçarit. Bertrand është i gatshëm heqë dorë nga Southampton këtë verë për vazhduar karrierën e tij tek Manche
Basha u përgjigjet ?dhëmbë për dhëmbë? kritikëve: Nuk e përcaktoni ju? Posted: 27 Jun 2017 12:59 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreKreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha u është përgjigjur zërave kritikë, cilët pas humbjes se 25 qershorit kërkuan shkarkimin e tij. një dalje për media nga selia blu, kryedemokrati u shpreh se gjithë ata punuar për fitoren e PD meritojnë një bilanc drejtë dhe vërtetë. Ndërsa
Trump godet sërish mediat pas dorëheqjes së gazetarëve të CNN-it Posted: 27 Jun 2017 12:56 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 morePresidenti Donald Trump rifilloi sulmet mbi besueshmërinë e disa organizatave medias Shtetet e Bashkuara, pas dorëheqjes tre gazetarëve rrjetit CNN, autorë një lajmi, pas CNN-i e tërhoqi për shkak pasaktësive. Presidenti Trump shkroi disa herë Twitter martën duke kri
Genc Ruli i përvishet Bashës: Dil nga selia e PD, bashkë me gruan dhe kunatin Posted: 27 Jun 2017 12:43 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreIsh-ministri i Partisë Demokratike, Genc Ruli ka bërë një reagim ashpër pas deklaratës Lulzim Bashës për humbjen e zgjedhjeve. Ruli kërkon largimin e Bashës nga drejtimi i partisë dhe u bën thirrjeve mbështetësve PD-së ta përzënë nga selia bashkë me gruan dhe kunatin, Erjon Isufi. Dek
Milan në garë për një tjetër emër të madh Posted: 27 Jun 2017 12:39 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreMilan nuk ka ndërmend ndalet këtë merkato. Kuq e zinjtë tashmë përfshihen edhe një emër tjetër i cili është Laurent Koscielny. Për lojtarin ka interes nga disa ekipe por kryesori ka qenë Marseille. Francezët mendojnë ta rikthejnë lojtarin kombi e tij. Milan është i interesuari i
Kelmendi: Asnjë në LDK nuk do ta votojë qeverinë PAN (VIDEO) Posted: 27 Jun 2017 12:35 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreZëvendëskryeministri largim i Kosovës, Ramiz Kelmendi, është shprehur se as ai e as deputetet tjerë LDK-së nuk do ta votojnë qeverinë e koalicionit PDK-AAK-NISMA. Ai mohon se do ketë ?kontrabandime votës?, duke shtuar se PAN-i nuk i ka numrat për krijuar qeverinë, për çka po bën l
Qeveria e Maqedonisë bën ndryshime drastike në disa institucione Posted: 27 Jun 2017 12:20 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreQeveria e Maqedonisë, seancën e sotme ka shkarkuar drejtorë disa institucione dhe vend tyre ka emëruar drejtorë rinj. Qeveria njofton se drejtor i ri i Gazetës Zyrtare është Martin Kostovski, i cili ka ardhur vend Luka Kërzhaloski. Drejtor i ri është emëruar edhe Arkivin S
A duhet të mbahet Morata pas këtij vendimi Posted: 27 Jun 2017 12:19 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreMorata po tensionohet gjithnjë e shumë nga mungesa e përparimit transferimit tij Manchester. AS pretendon se ai ka hipur një aeroplan për udhëtuar Angli me shpresën për zgjidhjen e çështjes ardhmes tij. Morata shpreson me dëshpërim për arritur marrëveshjen duke
Besnik Mustafaj shpërthen ndaj Bashës: Nuk ke më të drejtë të hysh në zyrë Posted: 27 Jun 2017 12:17 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreNjë panel analistësh dhe gazetarësh ftuar studion e lajmeve News 24 kanë komentuar deklaratën e kryedemokratit Lulzim Basha mori përgjegjësinë e zgjedhjeve, duke ia lënë dorë demokratëve fatin e tij. Ish-ministri i PD-së, publicisti dhe shkrimtari Besnik Mustafaj i ftuar studion e
Arrestim si nëpër filma në Klinë, ja çfarë ka ndodhur Posted: 27 Jun 2017 12:13 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreNjesitet Speciale Policisë Kosovës kanë ndërmarrë një aksion qytetin e Klinës, ku kanë arrestuar katër persona. Ngjarja ka ndodhur saktësisht ?Nora Market? qytetin e Klinës, ku Policia i ka arrestuar katër persona, cilët sipas dëshmitarit kanë qenë gjithë armatosur. ?Af
Basha flet pas humbjes: Votat u blenë me shukë parash Posted: 27 Jun 2017 12:12 PM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreKreu i Partise Demokratike Lulzim Basha ka dale ne deklaraten e pare per mediat pas humbjes ne zgjedhjet e 25 qershorit dhe rezultatit te dobet qe ka marre PD ne keto zgjedhje. Ai e nisi fjaln me nje falënderim për gjithë ata e mbështetën, por fajin per kete Basha ia vuri shukave me para qe u
Babai që fut çdo ditë të bijën e sëmurë në varr që të mësohet me ?shtëpinë që e pret? Posted: 27 Jun 2017 11:56 AM PDT

Isis173 Albeu: “ISIS-i u shpërndan militantëve të vet ?Pasaporta për parajsë? (FOTO)” plus 19 moreXhang Liyonga nga Sichuan i Kinës, e fut bijën e tij Xinlei çdo ditë një varr hapur, mësohet me ?ambientin? ku do dërgohet pasi ndahet nga jeta. Babai ka shpenzuar tërë kursimet për shërimin e dyvjeçares, po përpiqet t?i tregojë asaj se është e sëmurë dhe se nuk do jet
Reklama