Home » Pa rrotlla: “Vendi perfekt për të hedhur parfumin” plus 9 more

Pa rrotlla: “Vendi perfekt për të hedhur parfumin” plus 9 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Pa rrotlla: “Vendi perfekt për të hedhur parfumin” plus 9 more

Vendi perfekt për të hedhur parfumin Posted: 24 Jun 2017 09:39 AM PDT

Kur hedhim një parfum, mund kemi shumë dëshira dhe mendime kokë, madje shumë mund vorbullojnë pandërgjegjshme, por mes tyre me siguri është dëshira dhe mendimi kjo aromë ndihet aq sa duhet dhe gjatë gjithë kohës. qoftë se doni parfumi juaj qëndrojë sa gjatë, duhet […]
Nesër zgjedhjet/ Ushtria zbarkon në Tiranë Posted: 24 Jun 2017 09:27 AM PDT

Një ditë përpara zgjedhjeve, institucionet e rëndësisë veçantë, përfshi dhe selitë diplomatike, janë marrë mbrojtje përforcuar. Përveç forcave policisë, afërsi këtyre institucioneve shihen edhe komando ushtrisë. 7400 policë do angazhohen për ruajtjen e sigurisë gjatë procesit zgjedhor ditës nesërme. Drejtori i Policisë Shtetit, Haki […]
I ka mbi 450 mijë euro borxhe në taksë dhe TVSH, por Dogana ia lejon eksport-importin Posted: 24 Jun 2017 09:23 AM PDT

Raporti i Auditorit ka gjetur disa shkelje bazë Doganën e Kosovës. Njëra nga theksuarat është mos respektimi i ndalesave për kryerjen e procedurave për import/eksport. Drejtori i Doganës konform kompetencës ligjore deleguar nga drejtori i ATK-së për subjektet cilat kanë obligime taksës doganës dhe TVSH-së, duhet merr […]
Fotot që tregojnë jetën e një militanti të ISIS-it Posted: 24 Jun 2017 09:06 AM PDT

Tre militantë rinj ISIS-it kishin mbetur vrarë buzë lumit Tigër Irak. Ata lanë prapa disa gjëra personale, mes tyre edhe disa fotografi tregojnë mënyrë paparë deri tani jetën e tyre si anëtarë organizatës terroriste, shkruan BBC. Fotografitë e riut vrarë tregojnë jetën e tij […]
Këngët shqiptare që duhet të dëgjoni gjatë seksit për të shmangur fjalët (VIDEO) Posted: 24 Jun 2017 08:58 AM PDT

dhomën e gjumit fjalët e tepërta janë fukarallëk por e dini çfarë mund ta thoshte mirë pikërisht atë ju jeni duke menduar? Një këngë. Dhe për fatin tuaj mirë, ka mjaftueshëm këngë shqiptare do t’i japin partnerit tuaj gjitha dhënat e nevojshme, pa qenë nevoja flisni vetë. […]
Si ta përdorni mjaltin dhe limonin për të trajtuar problemet e lëkurës Posted: 24 Jun 2017 08:56 AM PDT

Efektet pozitive mjaltit për lëkurën tanimë janë njohura. Jo vetëm hidraton lëkurën dhe fibrat kapilare nivel qelizor, por mjalti gjithashtu qetëson lëkurat e ndjeshme. Falë veprimit tij antioksidues si dhe pastron lëkurën dhe rigjeneron qelizat sipërfaqësore. një periudhë afatgjatë, mjalti parandalon plakjen e parakohshme lëkurës. Limoni përmban enzima […]
13 gjera që vetëm një femër arrin ti kuptojë Posted: 24 Jun 2017 08:55 AM PDT

Për meshkujt jeta e femrave duket ndonjëherë e pakuptueshme, por këtë 13 gjëra vetëm një femër arrin t’i kuptojë.
5 Sekretet si të gjeni të dashur Posted: 24 Jun 2017 08:54 AM PDT

1. Krijoni një ekuilibër me kohën kaloni bashku Ju sapo keni krijuar një lidhje dhe dëshironi   qëndroni gjatë gjithë kohës bashku. Kjo nuk është mirë për lidhjen, sepse konsumohet dhe kthehet monotoni. Është mirë qëndroni edhe vetëm! 2. Prezantojeni me miqtë tuaj Ekspertët sugjerojnë se është mirë ta prezantoni […]
5 gjërat që i kemi ditur gabim për menstruacionet Posted: 24 Jun 2017 08:53 AM PDT

1- Jo dush dhe vaskë Mendohet e gabuar dhe shumë jo higjenike. fakt, e vërteta është krejt e kundërta, sepse pikërisht këtë periodë kujdesi për higjienën intime dhe atë përgjithshme rritet. Noti det ose pishina mund bëhen njësoj si dushi shtëpi apo larja vaskë. Është e vërtetë […]
Këshilla për personat me alergji ndaj diellit Posted: 24 Jun 2017 08:50 AM PDT

Alergjia nga dielli është një reaksion i sistemit imunitar ndaj rrezeve diellit e cila shpesh manifestohet me skuqje dhe kruajtje zonës përkatëse, e lokalizuar qafë dhe dekolte formën e një V -je, shpinën e duarve, sipërfaqen e jashtme parakrahëve dhe gjymtyrëve poshtme. Prek vetëm personat […]
Reklama