Home » “Njihuni me klonin e Blac Chyna” plus 9 more 24 ore lajme

“Njihuni me klonin e Blac Chyna” plus 9 more 24 ore lajme

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

“Njihuni me klonin e Blac Chyna” plus 9 more 24 ore lajme

Njihuni me klonin e Blac Chyna Posted: 24 Jun 2017 07:40 AM PDT

Ajo është një nënë, një yll realitAjo është një nënë, një yll reality, biznesmene, ambasadore markash. y, biznesmene, ambasadore markash. Por Blac Chyna ka treguar talentin e saj Snapchat teksa shijon një udhëtim me makinë me një mikeshën e saj quajtur Star Divine. dyja bjondet cilat ngjajnë mjaft me njëra tjetrën, …
Euro në nivelet më të ulëta historike Posted: 24 Jun 2017 07:16 AM PDT

Monedha e përbashkët europiane ka arritur rekordet ulëta historike 10 vitet e fundit. 1 euro këmbehet tregun valutor shqiptar me 132.2 lekë, duke përshpejtuar rënien e vetëm gjatë javës fundit me 15%. Por e kundërta po ndodh tregjet ndërkombëtare ku euro nuk ka ndryshuar pozicion përballë monedhave
Ky është mision i ri i Facebook Posted: 24 Jun 2017 06:45 AM PDT

Facebook ka një mision ri për 10-vjeçarin e ardhshëm: duke u dhënë njerëzve fuqinë krijojnë komunitete dhe për ta bërë botën bashkuar. Kështu ka theksuar numri një i kompanisë, Mark Zuckerberg Çikago, samitin e parë Facebook, dedikuar Grupeve dhe komunitetit tij online. Një funksion, ai i grupeve, …
20% e popullsisë së botës janë në YouTube Posted: 24 Jun 2017 06:34 AM PDT

1.5 miliardë njerëz regjistruar, gati 1/5 e popullsisë botës, çdo muaj hyjnë YouTube, mesatarisht, për një orë shikojnë video smartphone e tablet, pa numëruar llojet e tjera. Kjo shifër është bërë publike nga kompania me rastin e VidCon, konferencës dedikuar videove online Kaliforni. një postim blogun e
Disa këshilla për të shmangur problemet me të nxehtin Posted: 24 Jun 2017 06:28 AM PDT

Me ardhjen e verës, Instituti i Shëndetit Publik ka nisur një fushatë ndërgjegjësimi për rreziqet e motit nxehtë, sidomos për sa i përket kategorive njerëzve nevojë, si moshuarit dhe fëmijët. Ky institucion kërkon mbështeten rregullat e fushatës me këshilla parandaluese për gjithë popullatën, sidomos për fëmijët, adoleshentët dhe moshuarit. 
Ky truk i çuditshëm me ujin do t’ju ndihmojë të humbisni kilet e tepërta Posted: 24 Jun 2017 06:19 AM PDT

Keni provuar metoda ndryshme për t’u dobësuar dhe nuk keni vënë re asnjë rezultat deri tani? Është koha provoni lëngun “mrekulli” rekomanduar nga ekspertët. Një studim i ri sugjeron se konsumimi i ujit mbetur nga zierja e patateve ëmbla mund ndihmojë për humbur kilet e tepërta. Gjatë studimit …
Tatimet: Bizneset e turizmit, TVSH 6% në deklarimet e qershorit Posted: 24 Jun 2017 06:03 AM PDT

gjithë operatorët e furnizimit shërbimit akomodimit, preken prej këtij ndryshimi, mund shfrytëzojnë menjëherë, muajin e parë, mundësinë për përfituar nga kjo shkallë e ulët taksimi…   Me hyrjen fuqi ligjit Nr.71/2017 datё 27.04.2017 “Për njё shtesё nё Ligjin Nr. 92/2014, “Për tatimin mbi vlerën e
Thethi, lugina që po mahnit të huajt Posted: 24 Jun 2017 05:57 AM PDT

Një udhëtim Luginën e Thethit. Një prej zonave bukura Shqipëri, po tërheq gjithnjë e shumë jo vetëm vëmendjen e huajve, por edhe vendasve. Modeli i turizmit familjar, një dekadë e ka kthyer Thethin nga një zonë e harruar, një prej luginave pëlqyera nga
Gara në T I 2017: Tkurren 60% e bankave Posted: 24 Jun 2017 05:45 AM PDT

10 banka nga 16 total rezultojnë kenë ulur aktivet tremujorin e parë 2017, krahasim me fundin e 2016-s, sipas dhënave janë publikuar nga Shoqata e Bankave. vlerë nominale, rënien e kryeson Raiffeisen (-5 miliardë lekë), e cila prej vitesh po vijon me strategjinë e saj tkurrjes
Pakti PD-LSI, 11 ministra i bllokojnë Ramës shkarkimin e Markos Posted: 24 Jun 2017 05:32 AM PDT

Vendimi i Kryeministrit Edi Rama për shkarkuar zëvendësministrin e Brendshëm, Ilir Marko, ka mbetur pezull dhe pa marrë fuqi ligjore. Ilir Marko mbetet sërish detyrë si zv.ministër i Brendshëm, edhe pse është shpallur “non grata” nga kreu i qeverisë. Kjo për faktin se Edi Rama ka firmosur dy ditë parë një urdhër …
Reklama