Home » Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more

Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more

“Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto) Posted: 23 Jun 2017 11:47 PM PDT

Zonja Castellanos tha se ajo “ndjeu diçka po vinte brenda trupin e saj nga thembra”, kur ajo pa fytyrën e Jezu Krishtit bukën epjekur, transmeton lajmi.net. nga kjo “mrekulli”, shtëpinë e saj e kanë vizituar shumë veta deri tani. Zonja e shtëpisë ka thënë se kjo është një shenjë sa shumë rinj afrohen drejt Krishtit. /Lajmi.net/ Jesus-Christ-face-appears-bread-tortilla-624588 Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more Jesus-Christ-face-appears-bread-tortilla-624588 Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more Jesus-Christ-face-appears-bread-tortilla-624588 Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more
Kapelet e plazhit, modelet që duhet t’i keni me patjetër gjatë pushimeve (Foto) Posted: 23 Jun 2017 11:47 PM PDT

Jo vetëm në bregdet, ose për t’u mbrojtur nga dielli, por gjithashtu një aksesor për t’i dhënë një prekje elegante çdo look-u, kapelet  vijnë këtë sezon në ngjyra dhe prerje nga më të ndryshmet. Materialet vazhdojnë të jenë klasiket prej kashte, por nuk mungojnë detajet e qëndismave ose ornamentet prej dantelle. Fotogaleria e mëposhtme është një oazë mrekullie dhe stili, prandaj mos nguroni ta shfletoni. Jesus-Christ-face-appears-bread-tortilla-624588 Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more Jesus-Christ-face-appears-bread-tortilla-624588 Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more Jesus-Christ-face-appears-bread-tortilla-624588 Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more Jesus-Christ-face-appears-bread-tortilla-624588 Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more Jesus-Christ-face-appears-bread-tortilla-624588 Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more Jesus-Christ-face-appears-bread-tortilla-624588 Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more  
Mourinho befason me përforcim nga Bayern Munich (FOTO) Posted: 23 Jun 2017 11:45 PM PDT

Jose Mourinho kërkon një përforcim Manchester United nga Bayern Munich. “The Sun” shkruan se Mourinho është i interesuar për transferimin e mesfushorit Renato Sanches. Reprezentuesi portugez pritet largohet nga Bayern Munich gjatë këtij afati kalimtar verës, përcjell “lajmi.net”. E ardhmja e tij mund jetë Old Trafford nëse Manchester United paraqet ofertë pranueshme nga kampioni i Bundesligës. /Lajmi.net/ Jesus-Christ-face-appears-bread-tortilla-624588 Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more
Rakiq punëson 17 ish-pjesëtarë të MUP-it të Serbisë Posted: 23 Jun 2017 11:43 PM PDT

Ata gjithët janë papunë, andaj kryetari i Mitrovicës Veriut, Goran Rakiq, është zotuar se problemin e tyre do ta zgjidhë vetë kuadër Komunës, me cilën Rakiq është duke qeverisur. Ai ka propozuar ata hyjnë listat e pagave punëtorëve administratës komunale Mitrovicës Veriut nga janari i vitit 2018 dhe ka kërkuar Ministria e Financave ta rrisë buxhetin e vitit 2018 edhe për 17 punëtorët tjerë. Sipas tij, ai është marrë vesh me ministrin detyrë Administrimit Pushtetit Lokal Republikës Kosovës, Ivan Teodosijeviq, i cili është kryetar ilegal i Zveçanit (kryetar i Organit Përkohshëm për Zveçanin). mbledhjen e fundit Kuvendit Mitrovicës Veriut, premten Rakiq ka sqaruar propozimin e tij, sipas cilit 17 ish-pjesëtarë MUP-it Serbisë do punësohen administratën komunale Mitrovicës Veriut nga janari i vitit 2018 dhe për këtë arsye ka kërkuar buxheti i vitit 2018 për Komunën e Mitrovicës rritet. Ai tha se Komuna e Mitrovicës Veriut ka 115 punëtorë dhe se këtij numri do t’i shtohet edhe 17 ish-pjesëtarë MUP-it serb. /zeri/
Kandidatët për deputetë akuzojnë partitë për vjedhje të votave Posted: 23 Jun 2017 11:39 PM PDT

Njomza Emini ka qenë dy mandate deputete e Kuvendit Kosovës. legjislaturën e fundit ajo ka udhëhequr Komisionin Parlamentar për Integrime Evropiane si përfaqësuese e LDK-së këtë Komision. Mirëpo, zgjedhjet e parakohshme parlamentare 11 qershorit ajo nuk ka arritur ta sigurojë edhe një mandat ri deputetit. Emini ka deklaruar për gazetën “Zëri” se fushatë kanë dominuar kandidatët burra dhe ka pasur manipulime me vota brenda kandidatëve partive. “Vota nganjëherë nuk e përfaqëson edhe mirin. Ka pasur manipulime brenda partive. Lufta e madhe ka qenë aty. fushatë kanë shkuar me emra caktuar duhet t’i votojnë, pra po them se joçdoherë fiton i miri”, ka thënë ajo. Edhe kandidati tjetër për deputet i LDK-së Nuredin Ibishi, me shumë gjasë nuk ka arritur ta sigurojë edhe një mandat ri deputetit. “Unë jam munduar ta përmbush detyrën time aq sa kam mundur. Ndoshta ka ndikuar edhe lista e koalicionit pasi ka pasur edhe prurje reja dhe është pritur do ketë ndryshime dhe nuk ka qenë ndonjë gjë e papritur. Mirëpo edhe koha ka qenë e shkurtër, qytetarët kanë pasur probleme me mënyrën e votimit, ka shumë fletëvotime jovalide dhe kjo është edhe një arsye pasi qytetarët është dashur njoftohen mirë për mënyrën e votimit nga KQZ-ja”,  ka thënë ai. Me shumë gjasë karrigen e deputetit nuk do ulen edhe disa kandidatë tjerë LDK-së kanë qenë për disa mandate pjesë e Kuvendit. Bëhet fjalë për Skender Hysenin, Sabri Hamitin, Ali Sadriun, Sali Morinën, Doruntina Malokun, Muhamet Mustafën dhe Melihate Tërmkollin.
Natalia Vodianova Posted: 23 Jun 2017 11:38 PM PDT

Kosova në plan të dytë! Posted: 23 Jun 2017 11:37 PM PDT

Dështimi i institucioneve qendrore procesin e liberalizimit vizave me BE-në për shkak moskalimit Marrëveshjes Demarkacionit me Malin e Zi, si dhe mosluftimit korrupsionit janë disa nga shumë dështimet po e përcjellin Kosovën për vite me radhë. Përpos liberalizimit vizave vendi për 9 vjet pas shpalljes pavarësisë nuk ka arritur bëhet pjesë e shumë institucioneve rëndësishme ndërkombëtare. As FSK-ja nuk ka arritur shndërrohet ushtri, pavarësisht premtimeve politikanëve kryesorë vendit, përderisa “hartën” e investitorëve huaj nuk gjendet askund Kosova. Gjithë këto dështime bien mbi supet e klasës politike vend, cilët janë dëshmuar vazhdimësi se interesat personale i kanë vënë para atyre shtetërore, shkruan gazeta Zeri. Po ashtu, vonesa e krijimit institucioneve reja do dalin pas zgjedhjeve 11 qershorit do t’i kontribuojë edhe shumë kësaj situate, pasi asnjëra nga partitë nuk ka arritur ta fitojë shumicën e nevojshme për ta formuar Qeverinë.
Publikohen fotografitë e para të Pamela Anderson me të dashurin e ri futbollist (FOTO) Posted: 23 Jun 2017 11:33 PM PDT

Jesus-Christ-face-appears-bread-tortilla-624588 Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more Jesus-Christ-face-appears-bread-tortilla-624588 Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more
Luanës mezi ia zë gjoksin fustani (Foto) Posted: 23 Jun 2017 11:31 PM PDT

Ajo është shumë aktive dhe vazhdimisht sjell imazhe reja, shkruan lajmi.net. një foto shpërndarë rrjetin social Instagram, Luana dukej shumë tërheqëse. Por, ajo bie sy atë imazh, është fakti fustani i ngushtë mezi mbante gjoksin “bombastik” saj/Lajmi.net/ Jesus-Christ-face-appears-bread-tortilla-624588 Lajmi.net: ““Është një mrekulli”, fytyra e Jezu Krishtit shfaqet në bukë (Foto)” plus 8 more  
Reklama