Home » “Berisha publikon mesazhin: Ja çfarë u shkruan Lindita Nikolla mësuesve ditën e heshtjes zgjedhore” plus 9 more Lajmi i Fundit

“Berisha publikon mesazhin: Ja çfarë u shkruan Lindita Nikolla mësuesve ditën e heshtjes zgjedhore” plus 9 more Lajmi i Fundit

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

“Berisha publikon mesazhin: Ja çfarë u shkruan Lindita Nikolla mësuesve ditën e heshtjes zgjedhore” plus 9 more Lajmi i Fundit

Berisha publikon mesazhin: Ja çfarë u shkruan Lindita Nikolla mësuesve ditën e heshtjes zgjedhore Posted: 24 Jun 2017 07:34 AM PDT

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ne profilin e tij Facebook mesazhin qe ka shperndare me sms sipas tij diten e heshtjes elektorale Lindita Nikolla. “Ku pyet per ligjin ndrikull Nikolla apo “madam Vila”! Ky eshte mesazhi qe shperndan me sms diten e heshtjes elektorale “Madame Vila” -apo ndrikull Nikolla, -qe nderton vilen luksoze, -me […]
Tjetër denoncim nga LSI: 5 makina të PS shpërndajnë para e ushqime në këmbim të votës në Delvinë Posted: 24 Jun 2017 07:30 AM PDT

Lëvizja Socialiste për Integrim Sarandë, denoncon një tjetër rast shpërndarjes parave koëmbim votive, kësaj here Delvinë. Sipas LSI-së, disa persona, njëri prej cilëve është prezantuar si shefi i Antidrogës u ka ofruar lekë dhe ushqime banorëve këmbim votës. Pjesë e këtij grupi, sipas LSI-së Sarandës kanë […]
PSG ofron 70 milionë euro për Agueron Posted: 24 Jun 2017 07:27 AM PDT

Klubi i famshëm francez, PSG është duke përgatitur një super-ofertë për yllin e Manchester Cityt, Sergio Aguero. Sipas gazetës britanike, “Times”, PSG është duke përgatitur ofertën vlerë prej 70 milionë euro për argjentinasin. PSG prej kohësh është duke e kërkuar Agueron, edhe pse lojtari ditë parë deklaroi senuk do largohet nga […]
AAK publikon ofertën: Ia ofruam kryeministrin Vetëvendosjes Posted: 24 Jun 2017 07:19 AM PDT

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka treguar se para zgjedhjeve i ka ofruar Lëvizjes Vetëvendosje postin e kryeministrit. Madje sot zyrtarët këtij subjekti e kanë publikuar edhe dokumentin ku sipas tyre dëshmohet edhe oferta AAK ja ka bërë Vetëvendosjes. Kryetari i degës AAK’ Prishtinë, Avni Arifi thotë se ata kurrë nuk […]
Denoncimi i LSI në Ksamil, zbulohet mesazhi i Ramës për deputetët: Hajduti thotë ‘kapeni hajdutin’ Posted: 24 Jun 2017 07:02 AM PDT

Vetëm pak orë nga zgjedhjet parlamentare, forcat politike kanë denoncuar tentativat për blerje votash, ku përfshirë sipas tyre janë eksponentë politikë, ndonëse sot është heshtje zgjedhore. Rasti i fundit ishte denoncimi i LSI-së Ksamil, ku u kap një mjet thuhet se shpërndante lekë këmbim votës. MESAZHI I RAMËS DREJTUAR DEPUTETËVE […]
Masat e sigurisë, kreu i KQZ takon drejtorin e policisë një ditë para zgjedhjeve Posted: 24 Jun 2017 06:51 AM PDT

Nje dite oara zgjedhjeve, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Shtetit Haki Çako priti një takim Kryetarin e Komisionit Qëndror Zgjedhjeve Klement Zguri. Zguri dhe Çako, kanë vizituar edhe Grupin e Drejtimit dhe Koordinimit DPPSh, i ngritur për menaxhimin e procesit zgjedhor përsa i përket Policisë Shtetit. Drejtori për Rendin Publik, […]
Videoja shokuese, avokati bie në tokë pa ndjenja, vetëm me një grusht Posted: 24 Jun 2017 06:39 AM PDT

Pamjet shokuese tregojnë se si një avokat goditet vetëm me një grusht dhe humb ndjenjat, gjatë një debati me një grup grash. Videoja mendohet jetë regjistruar Argjentinë, dhe nuk tregohet shkaku i debatit jashtë derës një klubi nate. Personi i veshur me një këmishë bardhë duket se është përfshirë […]
Sulmuesi brazilian Neymar ndahet nga “super e dashura” Posted: 24 Jun 2017 06:31 AM PDT

Ylli i Barcelonës, Neymar dhe bukuroshja braziliane Bruna Marquezine nuk janë bashkë. Ishte Neymar ai bëri ditur ndarjen nga aktorja. Ata ishin lidhur vite parë, por 2014-n u ndanë dhe një vit parë ishin ribashkuar, por megjithatë lidhja e tyre duket se nuk ishte e destinuar shkonte gjatë,. […]
Sonte, finalja e madhe e Big Brother, tri cifte në garë për 100 milionë lekë Posted: 24 Jun 2017 06:27 AM PDT

Sonte, shtëpia e famshme Shqipëri fik dritat dhe pritjes për mësuar fituesin e këtij edicioni i vjen fundi. Një prej 3 çifteve finalistëve, Katerina-Lupçe, Fotini-Danjel dhe Fiorentina-Olsi, do bëhet fitues i çmimit madh prej 100 milionë lekë. Një edicion me debate shumta mes banorëve, argëtim pa masë, por mbi […]
LSI denoncon: Tre anëtarë të Rilindjes në Ksamil po shpërndajnë lekë në këmbim të votës Posted: 24 Jun 2017 06:22 AM PDT

Përmes një statusi ‘Facebook’ Lëvizja Socialiste për Integrim, dega Sarandë ka denoncuar një rast shit-blerjes votës. Sipas LSI, 3 anëtarë Rilindjes Himarë po shpërndajnë lekë me makinë ndaj banoreve këmbim votës. LSI dega Sarandë i ka bërë thirrje policisë dhe Prokurorisë ndërhyjnë duke vendosur para ligjit përgjegjësit. […]
Reklama