Home » Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 more

Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 more

Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO) Posted: 24 Jun 2017 01:29 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreGjatë ditës sotme kalimin kufitar ?Bogorodica?, kufirin ndërmjet Maqedonisë dhe Greqisë u krijuan kolona gjata automjetesh cilat pritën radhë për orë tëra për hyrë Greqi. Autoritetet kufitare maqedonase kanë njoftuar se ndërmjet 10 dhe 15 mijë njerëz po presin hyjnë
Çfarë rreziku fshihet pas shpërndarjes së fotove të fëmijëve në Facebook e Instagram ? Posted: 24 Jun 2017 01:27 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 more shumë rrjete sociale shikojmë shpesh foto fëmijëve vegjël, cilat prindërit i vendosin pa asnjë problem duke injoruar totalisht rreziqet kjo gjë mund sjellë. Ky rrezik, dhe kjo temë përgjithësi, bëhet edhe tepër shqetësuese momentin fotot janë dukshme për gjith
LG V30 do të vjerë i mbuluar me xham Posted: 24 Jun 2017 01:22 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreLG mund jetë duke njoftuar ardhjen e V30 IFA Berlin fund gushtit, sipas një raporti nga disa ditë parë. Kjo konfirmoi një thashethem mëparshme rreth V30 u prezantua gjatë atij muaji. Një zbulues i mirënjohur thotë se një burim ka zbuluar se LG V30 do ketë mbështetje wir
Kurti kujton hoxhallarët e imamët që punuan për kombin Posted: 24 Jun 2017 01:14 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreKandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ka publikuar një shkrim gjatë llogarinë tij Facebook. postimin e tij, Kurti ka përmendur veprimtarët shqiptarë besimit mysliman. Postimi i plotë i Kurtit: ?Sot është dita e fundit e një muaji shenjtë për be
Polici rrihet në qendrën e votimit në Mallakastër, kapet autori Posted: 24 Jun 2017 01:04 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreNjë incident i rëndë është shënuar sot Drenovë Mallakastrës. Sipas njoftimit Policisë, një efektiv policie është rrahur një qendër votimi nga një person është vënë pranga. Autori është Besnik Caushaj, 49 vjeç. Arrestimi i këtij shtetasi upasi datën 24.06.2017, rreth orës
Publikohet videoja e prefektit të Kukësit teksa blinte vota duke dhënë udhëzime (VIDEO) Posted: 24 Jun 2017 12:57 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 morePrefekti i Kukësit Liman Morina është kallëzuar Prokurorinë e rrethit Kukës, pasi dyshohet se ka konsumuar zyrën e tij, veprën penale shpërdorimit detyrës dhe shit-blerjes votës. Një qytetar pretendon përpara organit prokurorisë dhe policisë qarkut Kukës se ka një incizim
Poroj i kthehet me vështirësi normalitetit pas përmbytjeve Posted: 24 Jun 2017 12:53 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreFshati Poroj i Tetovës po i kthehet normalitetit, pas përmbytjeve 5 qershorit. Sistemi i ujësjellësit është stabilizuar, ndërsa është pastruar edhe shtrati i lumit, nga rëra dhe gurët. ?Problemi i vetëm pas vërshimeve këtu fshatin Poroj vazhdon mbetet kjo urë, e cila, sipas punëtorëve
Arsenal bën gati gjithçka ka për Alexander Lacazette Posted: 24 Jun 2017 12:50 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreArsen Wenger e dëshiron me cdo kusht një qendër sulmues cilësorë. I vetmi sulmues cilin Wenger ka ngelur garë është francezi Lacazette. Arsen Wenger është i gatshëm ofrojë gjithçka ka për sulmuesin. Sipas Mirror Arsenal është gati ofrojë aq sa ka për sulmuesin. Medjat britanike
Pse na duket tërheqëse fytyra e dikujt? Posted: 24 Jun 2017 12:41 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreShumica e njerëzve pari do vërejnë fytyrën e dikujt edhe bazë saj do vlerësojnë sa është personi tërheqës. Shumica e njerëzve pari do vënë re fytyrën e dikujt dhe bazë saj do vlerësojnë se sa është tërheqës ai person. Simetria e fytyrës ka ndikim madh t
Policia jep detaje për plagosjen me thikë në Prishtinë (VIDEO) Posted: 24 Jun 2017 12:38 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreNjë person ka mbetur i plagosur pasi dikush e ka goditur me thikë sheshin ?Zahir Pajaziti? Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur rreth një orë parë. ?Ju informojmë se sot me datën 24.06.2017 rreth orës 20:30, PK ka pranuar informate për një rast therje me thikë dyshohet ketë ndodhur ne
Nuk e lejuan me të shkurtra, i riu shkon me fustan Posted: 24 Jun 2017 12:34 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 morePër shmangur sadopak nxehtin, një 20-vjeçar britanik vendosi një ditë paraqitej punë me shkurtra. Por Joey Barge nuk ishte dijeni rregullores dhe kodit veshjes vendin e tij punës, një call center Buckinghamshire dhe iu komunikua kthehej shtëpi gjent
Talat Xhaferi uron besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit Posted: 24 Jun 2017 12:27 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreKryetari i Kuvendit Maqedonisë, Talat Xhaferi ka uruar besimtarët myslimanë me rastin e festës Fitër Bajramit. ? lejoni emrin tim dhe emër deputetëve Kuvendin e Republikës Maqedonisë, Bashkësisë Islame dhe gjithë besimtarëve myslimanë t?ju përcjell urime përzemërta
Fassone: Çështja Donnarumma merr fund me 3 korrik Posted: 24 Jun 2017 12:24 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreShefi i Milanit Marco Fassone ka folur për La Gazzetta dello Sport për çështje e Donnarummas. Fassone ka një premtim për tifozët e Milanit. Marco ka premtuar se çështja e shumë folur Donnarumma, do marrë fund me 3 korrik. Ekipi dhe lojtari do ulen për mundësinë e fundit për diskutua
Greta Koçi le nam, fotot i zbulojnë të pasmet e mbushura me proteza (FOTO LAJM) Posted: 24 Jun 2017 12:19 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreFaqja demaskuese ?Vipat e Bllokut?, këtë herë ka ?goditur? këngëtaren Greta koçi. Disa foto saj para disa vitesh tregojnë qartazi se këngëtarja nuk i është nënshtruar vetëm ndërhyrjeve fytyrë. Disa vite parë plazh ajo duket “dërrasë” nga pas e ndërsa tani e mbushur artificialisht.
Izraeli sulmon Sirinë Posted: 24 Jun 2017 12:16 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreForcat ajrore Izraelit kanë njoftuar se kanë kryer sulme brenda Sirisë, përgjigje disa predhave artilerie u hodhën Golan, territor i kontestuar izraelit. ? përgjigje sulmit me mbi 10 predha artilerie nisura nga Siria, aeroplani i forcave ajrore izraelite goditi vendin se pr
Plagoset me thikë një person në sheshin ?Zahir Pajaziti? në Prishtinë (FOTO) Posted: 24 Jun 2017 12:08 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreNjë person ka mbetur i shtirë tokë mes sheshit ?Zahir Pajaziti? pasi dikush e ka plagosur me thikë. Atë pas e kanë ndihmuar kalimtarët po ecnin shesh. Siç duket edhe foto, personi është ulur një karrige duke vazhduar ketë gjakderdhje. Mësohet se ambulanca ka arritur
Lajmi i keq vjen nga BE, shikoni çfarë ka ndodhur me vizat europiane Posted: 24 Jun 2017 12:05 PM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreVendet anëtare BE-së do kufizojnë dhënien e vizave hyrëse për shtetet cilat nuk pranojnë rikthimin e qytetarëve tyre nuk kanë drejtë azili Europë. Kjo ue ditur dje nga një burim diplomatik europian. BE ka forcuar fushatën kundër emigracionit paligjshëm pas valës masive
Haziri: Mundësitë për koalicion me PDK-në janë zero! Posted: 24 Jun 2017 11:55 AM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreNënkryetari i Lidhjes Demokratike Kosovës, Lufi Haziri e ka përsëritur edhe një herë qëndrimin e tij se me Partinë Demokratike Kosovës nuk ka dhe nuk do ketë bashkëpunim e as koalicion. ?Asnjë formë bashkëpunimi nuk na ka mbet hapur. Mos flasim për mundësi tjetër. Mundësitë i kanë zer
?Mos votoni për PS-në?, kërcënohen emigrantët, ja kush ua dërgoi sms-të Posted: 24 Jun 2017 11:43 AM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreDhjetëra automjete dhe autobusë kanë hyrë dje mbrëmje territorin shqiptar, por edhe sot nga pikat e kalimit kufitar me Greqinë. Fluksi, i pazakontë krahasuar me ditët e tjera, tregon se pjesa e madhe e rikthyerve vijnë për votuar. Ndërkohë, shumë prej emigrantëve po kthehen, po
Mblidhen paratë për diagnostikimin e Fitore Ibishit (VIDEO) Posted: 24 Jun 2017 11:39 AM PDT

sherri74 Albeu: “Ja si e katandis maqedonasi, serbin në kufirin me Greqinë (VIDEO)” plus 19 moreJanë dashur vetëm dy ditë për t?u mbledhur paratë do mundësojnë diagnostikimin e saktë Fitore Ibishit e cila dyshohet se ëhtë prekur nga sindroma Susak. 24 vjeçarja do udhëtojë javën e ardhshme Gjermani ku do t?i nënshtrohet edhe një diagnostikimi imtësishëm. Shumë persona
Reklama