Home » “Ekzekutimi i tropojanit në Vlorë, zbulohet detaji shokues që ndryshon rrjedhën e hetimit” plus 9 more Lajmi i Fundit

“Ekzekutimi i tropojanit në Vlorë, zbulohet detaji shokues që ndryshon rrjedhën e hetimit” plus 9 more Lajmi i Fundit

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

“Ekzekutimi i tropojanit në Vlorë, zbulohet detaji shokues që ndryshon rrjedhën e hetimit” plus 9 more Lajmi i Fundit

Ekzekutimi i tropojanit në Vlorë, zbulohet detaji shokues që ndryshon rrjedhën e hetimit Posted: 23 Jun 2017 08:31 AM PDT

Një detaj shokues është zbuluar nga krimi Vlorë, ku mbeti i vdekur 40 vjecari Fatjon Sinani. Dyshohet se ky i fundit është vrarë gabimimisht nga ekzekutori. Ky dyshim i hetuesve ka ardhur pasi kanë kanë kryer verifikime për viktimën, i cili rezulton mos ketë patur ndonjë konflikt. Ndërkohë po punohet për zbuluar […]
Enca ‘’çmend’’ fansat, i heq të gjitha në Dhërmi (Foto +16) Posted: 23 Jun 2017 08:23 AM PDT

Enca Haxhiaj zhvishet Dhërmi. Teksa relaksohet ditët e nxehta qershorit, këngëtarja 21-vjecare nuk ka duruar, ku cmend fansat me një foto tejet provokuese. Vajza shfaqet duke mbajtur gjokset me dorë, pa reçipeta dhe pjesën e vitheve nuk ka as një shenjë mbathjeve. Nuk dihet se shoqërinë e kujt ka […]
Armina Mevlani tregon talentin e saj, por Shkëlzeni e turpëron keq (Foto) Posted: 23 Jun 2017 08:16 AM PDT

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha një ndër ciftet përfolura mediat rozë, nuk janë kaput ”mat” FB. Armina ka postuar një fotografi teksa tregon talentin e saj pikturë, por i duhet akoma punë fakt për t’u perfeksionuar. Talenti im është piktura”, shkruan Armina krah vizatimit një maceje. Por […]
Tom Doshi habit të gjithë, ja veprimi shokues i tij për Festën e Bajramit Posted: 23 Jun 2017 08:11 AM PDT

Kandidati i Partisë Social Demokrate, Tom Doshi sipas informacioneve, po bën fushatë për tërhequr varfrit. Para disa ditësh një person u arrestua nga Policia e Shkodrës, pasi shpërndante shumën prej 10 mijë lekësh atyre do votonin Tom Doshin. Ky i fundit e dënoi aktin e qytetarit. Mirëpo, sot Doshi ka premtuar […]
Skandali në Pukë/ Nipi i kreut të PS kapet nga policia, blinte vota në qytet Posted: 23 Jun 2017 08:05 AM PDT

dy ditë nga zgjedhjet e 25 qershorit, policia e Pukës ka arrestuar 4 persona një makinë pasi akuzohen se shpërndanin lekë për blerë vota. makinën “Mercedes Benz” me targa vjetra TR 9786 K, policia ka gjetur një shumë e konsiderueshme parash dhe e ndarë disa zarfa. Burime nga Policia […]
Krimi në Vlorë, zbulohen detaje të reja: Gruaja e ndoqi me vrap autorin e maskuar, por… Posted: 23 Jun 2017 07:58 AM PDT

tjera detaje janë zbardhur nga ekzekutimi i tropojanit banesën e tij Vlorë. Panorma shkruan se bashkëshortja e viktimës, ndodhet Tropojë, ku edhe është kryer rituali për përcjelljen për banesën e fundit 40-vjeçarit një ditë parë vendin e lindjes tij. Nga dëshmitë e saj, pritet mësohet […]
Demi Rose ‘’tradhtohet’’ nga bikinit, i del gjoksi në plazh (Foto) Posted: 23 Jun 2017 07:50 AM PDT

Demi Rose, një ndër personazhet përmendura fundmi nga mediat rozë, i ka gjetur pikën e dobët fotografëve. Me format bombastike, 22 vjeçarja tashmë di si luaj dhë marrë mendjen e mediave. Bukuroshja seksi pozën e fundit pozoi me bikini, por jo çdo gjë shkoi ashtu siç duhet. Kjo pasi […]
Kush është fieraku që porositi vrasjen e komisar Cukut? Policia: Arrestojeni, ja sa e pagoi Shallarin Posted: 23 Jun 2017 07:46 AM PDT

Hetimet për vrasjen e ish-drejtuesit Policisë, Artan Cuku, duket se kanë përcaktuar “rolet” e dy personave janë shpallur kërkim prej dy javësh. Njëri prej tyre është një i afërm i Mikel Shallarit, nga Skrapari, i cili dyshohet se ka bashkëpunuar krim me autorin e ngjarjes. Ndërsa personi tjetër, nga Fieri, dyshohet […]
Zgjedhjet e 25 qershorit, ja si voton komuniteti LGBTI Posted: 23 Jun 2017 07:40 AM PDT

Votuesit  LGBTI, kuadër nismës “Mendo Politikisht” ndërmarrë nga Pro LGBT dhe Aleanca LGBT kanë shprëndarë disa sondazhe për votën e tyre dielën. Sondazhi poshtë nuk synon paraqesë preferencat partiake komunitetit, por qëndrimet e tij për çështje ndryshme politike si: E drejta e votës, aksesi i barabartë shëndetësi, […]
Goditet grupi kriminal i drogës dhe falsifikimit të dokumentave në Korçë, arrestohen 5 persona Posted: 23 Jun 2017 07:33 AM PDT

Një grup i strukturuar kriminal prodhimit dhe shitjes lëndëve narkotike si dhe falsifikimit dokumentave është goditur ditën e sotme Korçë. Mësohet se policia e këtij qyteti nga ky operacion, arrestoi 5 persona, dhe sekuestruan 25 Kg lëndë e dyshuar Cannabis Sattiva, aparate lojrash fati, si edhe zbulohet një laborator i falsifikimit […]
Reklama