Home » Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 more

Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 more

h1 a:hover {background-color:#888;color:#fff ! important;} div#emailbody table#itemcontentlist tr td div ul { list-style-type:square; padding-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div blockquote { padding-left:6px; border-left: 6px solid #dadada; margin-left:1em; } div#emailbody table#itemcontentlist tr td div li { margin-bottom:1em; margin-left:1em; } table#itemcontentlist tr td a:link, table#itemcontentlist tr td a:visited, table#itemcontentlist tr td a:active, ul#summarylist li a { color:#000099; font-weight:bold; text-decoration:none; } img {border:none;}

Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 more

Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu! Posted: 22 Jun 2017 01:20 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreKryeminstri Edi Rama ishte i ftuar mbrëmjen e sotme tek emisioni ?Opinion? i Blendi Fevziut. Teksa Fevziu i lexoi gjitha pikat e premtimeve pambajtura dhe kerkoi nje koment nga kryeministri per secilen nga pikat, Rama nuk është përgjigjur, por ai ka thënë me ironi është i dështuar. ?J
Britania, ofertë për qytetarët e BE-së pas ?Brexit? Posted: 22 Jun 2017 01:20 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreKryeministrja britanike, Theresa May, u ka thënë udhëheqësve Bashkimit Evropian se çdo qytetari BE-së ka jetuar Britani pesë vjet do t’i jepet leje speciale qëndrimi Britani. Statusi i ri i emigrantit do t’i japë atyre drejtën për qëndruar Britani dhe për pasur qasje
Rama në ekstazë, kjo foto flet më shumë se 1 000 fjalë Posted: 22 Jun 2017 01:12 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 morePartia Socialiste pati mitingun përmbyllës sot dhe pavarësisht zërit ngjirur, kryeministri Rama ishte kulmin e performancës fizike. Kjo foto e bërë nga fotoreporterja Ivana Dervishi e tregon miri këtë. Rama kerkon numrin magjik deputetëve, 71, dhe për ketë është investuar me mis
Ahmeti premton se shqiptarët nuk do të zhgënjehen me qeverinë e re Posted: 22 Jun 2017 01:06 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreKryetari i BDI-së Ali Ahmeti i ftuar mbrëmjen e sotme emisionin Rruga drejt?? Alsat-M ka thënë se shqiptarët nuk do zhgënjehen me qeverinë e re dhe këtë do ta vërtetojë koha. ?Jam shumë i sigurt se gjerat do shkojnë mirë edhe pse do jetë një mandat i vështirë me një shumicë brishtë?,
Si të eliminojmë erën e keqe të djersës Posted: 22 Jun 2017 01:05 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreDjersa është e përbërë nga 99% ujë dhe disa elektrolite. Era e pakëndshme nis momentin kur djersa krijon kontakt me florën bakteriale Përbërësit e djersës sonë ?Nuk është e vërtetë djersa irriton lëkurën. Është një mit duhet hidhet poshtë?, shpjegon Marcello Monti, dermatolog dhe p
Lavrov paralajmëron se sanksionet kundër Moskës po kërcënojnë marrëdhëniet Posted: 22 Jun 2017 01:02 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreShefi i diplomacisë ruse, Sergei Lavrov dënoi sot sanksionet e reja amerikane kundër Rusisë, duke vlerësuar se ato kërcënojnë seriozisht marrëdhëniet mes Moskës dhe Uashingtonit. ?Ky lloj veprimi kërcënon seriozisht marrëdhëniet ruso-amerikane, janë duke u përballur me një periudhë vështirë
Manchester United dhe Arsenal i bashkohen interesit të Juventusit për këtë lojtarë Posted: 22 Jun 2017 12:49 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreMurinho dhe Wenger ia janë bashkangjitur Allegrit interesin për Matuidin. Allegri kontaktoi PSG për një shkëmbim mundshëm Cuadrado – Matuidi. Akoma pa u menduar mirë PSG, është kontaktuar gjithashtu dhe nga Manchester United she Arsenal për lojtarin fjalë. Nasser al Khelaifi nuk e ka
Nuk ndëshkohet njeriu që pengoi Jahjagën të shkonte në Beograd (VIDEO) Posted: 22 Jun 2017 12:48 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreU bë simbol i esktremistëve serbë me ndërprerjen e secilit aktivitet Festivalit ?Mirëdita Dobardan?, u mbajt javë parë Beograd. Me veprimet e tij ai madje pengoi edhe ish-presidenten Atifete Jahjaga merrte pjesë këtë ngjarje. Mirëpo, Milosh Stojkovic punon kuadër insti
?Bashkëpunojmë me PS-në me një kusht?, çfarë paralajmëron Meta me këtë deklaratë? Posted: 22 Jun 2017 12:39 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 morePresidenti i zgjedhur, Ilir Meta ka folur sot studion e Ylli Rakipit si kryetar i LSI-së. Ai foli për koalicionet me PD¬ dhe PS-në emisionin ? Paekspozuarit? ?News24?. Meta la hapur derën e bashkëpunimit me PS-në, por pa Ramën figurë qendrore. Ai gjithashtu dha edhe një mesazh për
Administrata publike në Maqedoni nën ethet e ndryshimeve Posted: 22 Jun 2017 12:33 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreNjohësit e çështjeve politike thonë se qeveria e re e Maqedonisë ndodhet përpara një sfide madhe, asaj de-politizimit administratës publike. De-politizimi i administratës është një nga shtyllat kryesore janë apostrofuar si kërkesa nga Brukseli rrugëtimin e Maqedonisë drejt integrim
Inter është afër nënshkrimit me talentin e U21 Posted: 22 Jun 2017 12:27 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreInter është duke ndjekur nga pranë talentin e Atletiko Bilbaos Inaki Williams. Klubi zi kaltër e kanë ndjekur atë nga afër aktivizimimet e tij me U21. Inter kishte stafin e tij stadium kur Spanja u përball me Portugalinë. / albeu.com /
Rama në mitingun përmbyllës të PS: Jazëk u qoftë prindërve demokratë nëse?(VIDEO) Posted: 22 Jun 2017 12:24 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreKryeministri Rama ishte sot sheshin ?Nënë Tereza? ku mbajti fjalimin përmbyllës fushatës Tiranë. Rama vlerësoi reformat e qeverisë tij, duke u ndalur shumë te reforma Arsim. Rama tha se ata janë kundër reformës arsim, kanë humbur pushtetin. Rama madje shkoi deri te mallk
Serwer tregon pse Albin Kurti s?bën për kryeministër (VIDEO) Posted: 22 Jun 2017 12:22 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 morePas zgjedhjeve fundit Kosovë, duket se lëvizja Vetëvendosje do dalë si partia me numrin madh vendeve parlament. Kandidati i saj për kryeministër Albin Kuti ka filluar bëjë thirrje për koalicion me LDK-në për formimin e qeverisë ardhshme. Por për një analist hershëm
Murinho drejtuar presidentit: E dua Moratan, ofro sa të duash Posted: 22 Jun 2017 12:21 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreJose Murinho i trembet negociatave Real- Morata për ta bindur lojtarin për qendruar. Murinho i është drejtuar presidentit duke i thënë se Morata i nevojitet ekip. “Nuk intereson se sa do paguani, Moratan e dua ekip para grumbullit para sezonit.” Këto janë fjalët e Murinhos sipas T
Perez i premton Zidanes: Mbappe dhe Donarumma vijnë kur të duash Posted: 22 Jun 2017 12:14 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreZinedine dhe Perez ditët vijim do ulen për firmosur rinovimin e kontratës. Dje Perez tha se rinovimi i kontratës është gati dhe nuk ka asnjë pengesë. “Zidane kurrë ka pyetur për para. Ai do vetëm jetë me Real Madrid.”ishin fjalët e Perezit për rinovimin e kontratës me Zidane. Pre
Në këtë vend po ndodh kriza më e rëndë e urisë në planet Posted: 22 Jun 2017 12:12 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreBatool Ali është gjashtë vjeç, dhe kurrë nuk do ta mendonit një fëmijë normal gjendje tillë me sytë e mëdhenj dhe përhumbur. Radhët e shumtë mbi barkun e saj shtrirë, tregojnë gjendjen tejet keqe. Ajo peshon pak se 16 kilogram dhe është një nga gjysmë milioni fëmijë Jemen
Ja përse disa njerëz sulmohen nga mushkonjat më tepër se të tjerët Posted: 22 Jun 2017 12:07 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreAjo shprehja e famshme e gjakut ëmbël, nuk ka bëjë fare! Edhe këtë rast, është një mënyrë popullore për ?marrë me mirë sulmuarin?. Mushkonjat kanë filluar ndihen bashkë me vapën, janë një problem i gjithëve. Ok, mbase jo i atyre kanë sisteme sofistikuara ajrosje e
Incidente në prag të shfaqjes së dokumentarit ?Shqiptaret janë motrat tona? në Serbi Posted: 22 Jun 2017 12:02 PM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreProjeksioni i filmit dokumentar ?Shqiptaret janë mostrat tona/Albanke su nase sestre? është dashur sonte shfaqet Qendrën mediale Nish është shtyrë pasi një grup i huliganëve serbë është mbledhur para ndërtesës dhe ka protestuar. Këtë e ka bërë ditur agjencia serbe e lajmeve, tan
Vangjush Dako kapet ?mat?, shikoni çfarë ishte duke bërë shumë pranë mitingut të LSI (FOTO LAJM) Posted: 22 Jun 2017 11:43 AM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreKëtë enjte Lëvizja Socialiste për Integrim ka mbyllur fushatën e saj elektorale qytetin e Durrësit. miting madje ish kreu i kësaj partie Ilir Meta, premtoi se do kalonte orët e darkës 25 qershorit Durrës, për festuar fitoren dyfishe LSI do korrë Kavajë. Por te
Ministri norvegjez i Punëve të Jashtme viziton nesër Maqedoninë Posted: 22 Jun 2017 11:39 AM PDT

edi63 Albeu: “Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu!” plus 19 moreMinistri i Punëve Jashtme i Norvegjisë, Borge Brende, vjen ditën e nesëeme për vizitë zyrtare Maqedoni, ku do realizojë takim me homologun e tij Maqedoni, Nikolla Dimitrov. ?Pritet gjatë kohës takimeve shkëmbehen mendime për zhvillimin e mëtejshëm marrëdhënieve dypalëshe d
Reklama