Home » MC Kresha planifikon ta lërë muzikën, ja çfarë do të bëjë pas saj

MC Kresha planifikon ta lërë muzikën, ja çfarë do të bëjë pas saj

MC Kresha ka zbuluar planet për ardhmen. MC Kresha ka treguar se jo çdo herë do mbetet një artist repi.

emisionin ‘Oxygen’ me Besim Dinën, Kresha ka treguar se ai jo çdo herë mund jetë një rap artist.

“S’mund këndoj rap kur krijoj familje dhe fëmijët e mi t’i bëjnë 20 vjet”, ka thënë Kresha, duke zbuluar se ai ardhmen, pas muzikës, do bëhet menaxher futbolli.

The post MC Kresha planifikon ta lërë muzikën, ja çfarë do të bëjë pas saj appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Reklama