Home » Ky është çmimi që fituan Fifi dhe MC Kresha

Ky është çmimi që fituan Fifi dhe MC Kresha

Fifi dhe MC Kresha me ‘Psikopatja Jote’ është kënga e pëlqyer nga publiku.

Kënga ‘Psikopatja jote’ është kënga e pëlqyer dhe e votuar nga publiku.

Ky është pikërisht çmimi dyshja sapo fitoi festival, ndërsa është ndër këngët pretendente për fituar edhe çmimin e kryesor.

View this post on Instagram

Dhe artistet me te votuar nga publiku jane @fifi.official.fr dhe @tavnikcity urimeee 1f4a3 Ky është çmimi që fituan Fifi dhe MC Kresha1f4a3 Ky është çmimi që fituan Fifi dhe MC Kresha

A post shared by Artistët Shqiptarë 1f4a3 Ky është çmimi që fituan Fifi dhe MC Kresha1f4a3 Ky është çmimi që fituan Fifi dhe MC Kresha (@artistet_shqiptare) on

//www.instagram.com/embed.js

The post Ky është çmimi që fituan Fifi dhe MC Kresha appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Reklama