Home » Kur Flori po fitonte – fytyra e Fifit është epike (FOTO)

Kur Flori po fitonte – fytyra e Fifit është epike (FOTO)

Derisa pjesëmarrësit e sivjetmë Këngës Magjike po jepnin votat t tyre për kolegët garuan, prapa skenat e festivalit ishin shpesh prezente ekranin e madh.

dhomën e emocioneve, aty ku artistët kundërmojnë ethe dhe stres, po pritej vendimi i kolegëve për fituesin e sivjetmë festivalit, këtë vit shënoi ditëlindjen e 20-të.

Këngëtarët Flori Mumajesi dhe Fifi e MC Kresha, ishin garë goxha ngushtë për disa momente dhe Prive arriti ta kapë momentin kur Fifi e kuptoi se Flori Mumajesi po fitonte edhe pse edhe kënga e saj “Psikopatja jote” po merrte mjaft pikë nga kolegët e saj, megjithatë jo mjaftueshëm për vendin e parë e dytë u zunë nga Flori Mumajesi dhe Aurela Gaçe e Eli Fara.

Megjithatë, ajo fund sigurisht i dha edhe përqafimin për urimin e fitores!  /Prive.al

47574697_2122377804739669_4113185004220055552_n Kur Flori po fitonte – fytyra e Fifit është epike (FOTO)

Reklama