Home » Paralajmërimet e Capital T për vitin 2019

Paralajmërimet e Capital T për vitin 2019

Capital T është duke qëndruar Londër ku edhe ka mbajtur një koncert fundmi.

Ai mblodhi mijëra adhurues kryeqytetin britanik dhe tash po shijon suksesin.

View this post on Instagram

NEW YORK next per ni koncert te tille ? Apo diku tjeter ? 1f4a5 Paralajmërimet e Capital T për vitin 20191f4a5 Paralajmërimet e Capital T për vitin 20191f4a5 Paralajmërimet e Capital T për vitin 20191f4a5 Paralajmërimet e Capital T për vitin 2019

A post shared by Capital T (@truekapo) on

//www.instagram.com/embed.js

Por, shijimi i suksesit tij po ndodh me planifikime reja, ku ai ka konfirmuar tashmë një vit ri intensiv.

“Shpresojmë edhe lokacione tjera. Po punojmë për këtë”, u shpreh Capital T.

Duket se reperi ka vendosur performojë vetëm qytetet kryesore.

Capital T fundmi lansoi projektin “Bomba” u prit mirë nga publiku.

View this post on Instagram

Dinner time 1f4a5 Paralajmërimet e Capital T për vitin 20191f4a5 Paralajmërimet e Capital T për vitin 2019

A post shared by Capital T (@truekapo) on

//www.instagram.com/embed.js

 

The post Paralajmërimet e Capital T për vitin 2019 appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Reklama