Home » Horoskopi, 11 nëntor 2018

Horoskopi, 11 nëntor 2018

Dashi

Ritmet sa vijnë e bëhen marramendëse, por bashkë me to rritet dhe stresi i përditshëm, prandaj se bëni ndonjë ndalesë ‘sa për marrë frymë? S’është keq. Përplasje vogla me dikë.

 

 

Demi

Sot është Merkuri ai me ndikimin e tij mund t’ju bëhet vetëdijshëm jo vetëm për aftësitë tuaja, por edhe për rolin drejtues ju takon merrni sferën tuaj. Interesant edhe erosi.

 

Binjakët

Përsëri ju këshillohet jeni sistematikë punën tuaj dhe mos lini akumulohen problemet vijim. Një Hënë begative bën edhe ju jeni shumë pak komunikueshëm sot.

 

Gaforrja

Merkuri vazhdon jetë opozitë me ju” prandaj edhe sot nuk do ta keni aspak lehtë punën shumë aspekte. Dikush përpiqet t’ju fusë grackën e rivalitetit, prandaj kini kujdes.

 

Luani

Harmonia e Marsit me Afërditën përveç se ju bën jeni afrueshëm, hapur ndaj tjerëve, ju jep edhe energji reja. Forma e mirë fizike është një linjë me gjendjen e mirë shpirtërore.

 

Virgjëresha

Nëse duhet vërtet tregoheni rezervuar një aspekt, këtë duhet ta bëni dashuri, pasi një hap i hedhur pa menduar mund përmbysë gjithçka. Kujdes, merrni gjërat seriozisht

 

Peshorja

Një kuadër yjor përgjithësisht pozitiv nuk do thotë aspak se duhet shpenzoni pa kriter para dhe energji. Dikush mundohet t’ju diskreditojë, por keni miq mirë ju mbrojnë. Mirë shëndeti.

 

Akrepi

Tashmë marsi nuk është “nëpër këmbë” jeni shumë lirshëm për vepruar, aq tepër Merkuri favorizon pikërisht aftësitë tuaja krijuese. Mbrëmje interesante planin afektiv.

 

Shigjetari

Nuk do mungojnë mundësi mjaft mirë fushën e punës, por me Afërditën dhe Hënën harmoni si rrallë herë, sot do jeni prirur për t’u mjarrë me “plagët e zemrës”.

 

Bricjapi

Hëna një pozicion aspak përshtatshëm sot për ju, jo vetëm ju bën nervozë, por mund ndikojë keq edhe gjendjen tuaj shpirtërore, prandaj evitoni rënien pesimizëm.

 

Ujori

përgjithësi pritet një ditë e mirë për ju, pasi janë një sërë yjesh anën tuaj, por kjo nuk do thotë se duhet ta flini mendjen. Dikush mezi pret sa shpërqendroheni për t’ju goditur.

 

Peshqit

Marsi dhe Afërdita dis-harmoni mund ta ndërlikojnë momente caktuara ditën tuaj. gjithsesi pritet ketë shumë momente mira sesa probleme. Raporte paksa tendosura me partnerin.

Reklama

Lexo më shumë