Home » Elvana Gjata shijon suksesin e parë me këngën “Shade”

Elvana Gjata shijon suksesin e parë me këngën “Shade”

Elvana Gjata ka qenë shumë aktive gjatë këtij viti me projekte reja muzikore.

Elvana Gjata tri javë parë ka publikuar projektin “Shade” bashkëpunim me producentin e njohur Poo Bear.

ELVANA Elvana Gjata shijon suksesin e parë me këngën “Shade”

Këngëtarja ka arritur suksesin e parë kësaj kënge, ajo ka marrë mbi 1 milion klikime kanalin YouTube.

Gjatë muajve fundit, Elvana ka lansuar disa hite, e një prej tyre është edhe “Mike”, duet me Ledri Vulën dhe John Shahun, e cila ka marrë 48 milionë klikime.

Reklama