Home » Dua Lipa merr vëmendje me paraqitjen sonte në Kanë (FOTO)

Dua Lipa merr vëmendje me paraqitjen sonte në Kanë (FOTO)

Dua Lipa po vazhdon jetë personazh i përfolur mediet e vendit dhe ato huaja.

Dua Lipa ka udhëtuar Francë, për qenë e pranishme ceremoninë prestigjioze “NRJ Awards”, shkruan lajmi.net.
Këngëtarja do realizojë performancë skenën e kësaj ceremonie, ndërsa para pak minutash ka parakaluar tapetin e kuq.
43529397_885311791659575_1136389548466731291_n-847x1024 Dua Lipa merr vëmendje me paraqitjen sonte në Kanë (FOTO)
Dua kishte zgjedhur një fustan gjatë, cilin kishte zbuluar shpinën, ndërsa dukej tejet tërheqëse.
Kujtojmë projekti i fundit nga Dua Lipa është “If Only” duet me Andrea Bocellin. /KultPlus.com

View this post on Instagram

feelin glam in cannes 43529397_885311791659575_1136389548466731291_n-847x1024 Dua Lipa merr vëmendje me paraqitjen sonte në Kanë (FOTO)@nrjhitmusiconly awards

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

//www.instagram.com/embed.js

The post Dua Lipa merr vëmendje me paraqitjen sonte në Kanë (FOTO) appeared first on KultPlus.

Reklama