Home » Lingard “tallet” me Ronaldon [Foto]

Lingard “tallet” me Ronaldon [Foto]

Cristiano Ronaldo shënoi një gol bukur  ndeshjen e djeshme ndërmjet  Juventusit dheish-skuadrës tij Manchester United kuadër Ligës Kampionëve.

Por ajo tërhoqi akoma shumë vëmendjen ishte festa e portugezit i cili ngriti bluzën duke shfaqur muskujt abdominal.

Megjithatë,  goli i tijnuk i mjaftoi Juventusit, pasi skuadra angleze e përmbysi rezultatin dhe fitoi me rezultat 2:1.

Ndërsa, sot ishte Jesse Lingard ai i cili ka shpërndarë “Twitter” një foto tijën dhe Ronaldos duke shfaqur muskujt abdominal duke pyetur: “Kush i ka mirë?”.

muskujt Lingard  “tallet” me Ronaldon [Foto]

The post Lingard “tallet” me Ronaldon [Foto] appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Reklama