Home » Gisele Bündchen tregon arsyen e largimit nga Victorias’s Secret

Gisele Bündchen tregon arsyen e largimit nga Victorias’s Secret

Supermodelja Gisele Bündchen ka zbuluar arsyen e vendimit saj befasishëm për tu larguar nga Victoria’s Secret.

Ajo ishte vetëm 19 vjeçe kur nënshkroi kontratën me markën e brendshmeve duke u bërë supermodelja e paguar botë për 15 vite rresht.

Paga vjetore merrte nga Victoria’s Secret përbënte 80 % ardhurave saj vjetore.

Megjithatë, pavarësisht se e bëri emër si një nga modelet njohura markës, Bundchen përfundimisht u lodh nga ky stil jete dhe nga kërkesat erdhën nga qenurit një engjëll.

Vitet e para u ndjeva mirë, por me kalimin e kohës u ndjeva gjithnjë e pak e qetë duke u fotografuar, duke ecur pasarelë e veshur vetëm me bikini,”-tha ajo.

Edhe pse vendosi përfundoi karrierën e saj me Victoria’s Secret, supermodela tha se ishte paqe” me vetën për vendimin mori./insajderi.com/ KultPlus.com

download-1-1 Gisele Bündchen tregon arsyen e largimit nga Victorias’s Secret
download-1-1 Gisele Bündchen tregon arsyen e largimit nga Victorias’s Secret

The post Gisele Bündchen tregon arsyen e largimit nga Victorias’s Secret appeared first on KultPlus.

Reklama