Home » Rita Ora do të shesë në ankand veshjet e saj të turneve

Rita Ora do të shesë në ankand veshjet e saj të turneve

Rita Ora po mendon ankand veshjet e saj ka pasur gjatë turneve ndryshëm. Këtë e ka konfirmuar vet këngëtarja një intervistë për “OK”.

Hiti iI Will Never Let You Down” ka mbajtur gjitha rrobat ka veshur skenë, por po i mbaron hapësira e saj shtëpi kështu po mendon t’iu ofrojë fansave saj blejnë një pjesë historisë saj popit.

“Shtëpia ime është paksa e tollovitur, ka rroba gjithkah. Kur dua hap derën gjërat bijnë tokë. Shumica e gjërave janë kam veshur performanca, ndoshta do bëjë ndonjë ekspozitë ose do t’i shesë ato”, ka deklaruar Ora.

Ajo edhe këtë intervistë nuk ka lënë për treguar për krenarinë ka vjen nga Kosova, transmeton Koha.net.

fillim kur pyesnin prej nga jam? Kur u thosha Kosova, njerëzit pyesnin se ku është ai vend? Por, isha me fat se klasën time kishte etni, religjione e raca ndryshme. Flas për vendin tim gjatë gjithë kohës. Kur hyra muzikë 2012, isha këngëtarja e vetme nga Kosova ia dola isha aty. Prandaj është përgjegjësi e imja flas për vendin tim dhe ta vendos atë hartë. Jam shumë krenare për këtë”, është shprehur Ora.KultPlus.com
p06gn6v3 Rita Ora do të shesë në ankand veshjet e saj të turneve

The post Rita Ora do të shesë në ankand veshjet e saj të turneve appeared first on KultPlus.

Reklama