Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Reklama

Home » Kjo modele ‘ta lodhë’ Encën kur është fjala për gjoksin, e ka ‘tri’ herë sa të saj

Kjo modele ‘ta lodhë’ Encën kur është fjala për gjoksin, e ka ‘tri’ herë sa të saj

Këngëtaren, Enca Haxhia e njohim si një prej vajzave joshëse shqiptare kur vjen puna për ta ekspozuar gjoksin, s’ka kush ia qet këmbën, shkruan GazetaBlic.

Por pavarësisht kësaj, këngëtarja me gjoksin ka mund mburret vetëm tek shqiptarët, sepse kur është fjala për këtë punë e gjithë bota e njeh modelen, Lindesy Pelas gëzon linja përsosura trupore dhe një gjoks madhësisë 30HH konsiderohet jetë me madhësi jashtë normales.

Bomba bionde e quan veten si bekuar gjenetikisht” shquhet për këtë aset dhe rrjetet sociale ka arritur shndërrohet sensacion.

Video Player

00:00
00:07

Ajo ndiqet nga pothuajse 8-milionë njerëz nga mbarë bota dhe për çdo ditë sjell për adhuruesit e saj imazhe nga ndryshmet, përfshirë këtu edhe atilla ku ajo shihet komplet e zhveshur.

një intervistë modelja amerikane e kishte dhënë pak vite parë ishte ankuar se pavarësisht se ndihej ‘e bekuar” me gjithë këtë gjoks, ajo kishte dhimbje mëdha shpinë dhe nganjëherë shumë i dukej vetja sie mallkuar” sesa sie bekuar”.

Sido jetë, ajo vazhdon mbajë kurorën për gjoksin joshës botë, dhe kësaj here ne i kemi mbledhur disa nga imazhet joshëse saj.

Herën e fundit Pelas ka bërë publike një video disa sekondëshe ku shihet e zhveshur pjesën e sipërme derisa gjoksin e kishte mbështetur pjesën e përparme makinës cilën po e fërkonte me sfungjer për ta pastruar pas. / © GazetaBlic /

Lindsey-Pelas-01 Kjo modele ‘ta lodhë’ Encën kur është fjala për gjoksin, e ka ‘tri’ herë sa të saj

Lindsey-Pelas-01 Kjo modele ‘ta lodhë’ Encën kur është fjala për gjoksin, e ka ‘tri’ herë sa të saj

Lindsey-Pelas-01 Kjo modele ‘ta lodhë’ Encën kur është fjala për gjoksin, e ka ‘tri’ herë sa të saj

Lindsey-Pelas-01 Kjo modele ‘ta lodhë’ Encën kur është fjala për gjoksin, e ka ‘tri’ herë sa të saj

Lindsey-Pelas-01 Kjo modele ‘ta lodhë’ Encën kur është fjala për gjoksin, e ka ‘tri’ herë sa të saj

Lindsey-Pelas-01 Kjo modele ‘ta lodhë’ Encën kur është fjala për gjoksin, e ka ‘tri’ herë sa të saj

Lindsey-Pelas-01 Kjo modele ‘ta lodhë’ Encën kur është fjala për gjoksin, e ka ‘tri’ herë sa të saj

SHARE.

The post Kjo modele ‘ta lodhë’ Encën kur është fjala për gjoksin, e ka ‘tri’ herë sa të saj appeared first on Veriu.info.

Reklama
Këtë e pëlqejnë %d blogues: