Home » Disa nëna që janë dukur shumë bukur gjatë shtatzënisë

Disa nëna që janë dukur shumë bukur gjatë shtatzënisë

Veshja është e vështirë gjatë shtatzënisë sepse qfardo vishni do iu duket nuk po dukeni bukur, edhe pse jeni duke shkëlqyer transmeton Gazeta Shneta.

  1. Kareena Kapoor Khan

cetushi4-244x300 Disa nëna që janë dukur shumë bukur gjatë shtatzënisë

Nëse ka dikush e mori modën e shtatzënisë nivelin e ardhshëm, është Kareena Kapoor Khan! Mamaja e goditur nga Instagram, Taimur, Kareena dukej sikur zgjodhi elegancën gjatë shtatzënisë, megjithatë rroba e saj ishin super rehatshme.

  1. Genelia D’Souza

cetushi4-244x300 Disa nëna që janë dukur shumë bukur gjatë shtatzënisë

Nëse ka një person i cili mund arrijë duket e bukur gjatë shtatëzanisë, është Genelia D’Souza. Ajo zgjodhi veshje shumë këndshme gjatë shtatzënisë. Dhe me vërtetë duket e ëmbël.

  1. Soha Ali Khan

cetushi4-244x300 Disa nëna që janë dukur shumë bukur gjatë shtatzënisë

Gjithashtu edhe Sohan ka zgjedhur një veshje shumë mirë gjatë shtatzënis, stili i saj ishe eleganca dhe gjithashtu kiste zgjedhur ngjyra forta.

– Kliko këtu për t’u informuar me testin duhet ta bëjë secila nënë shtatzënë për konfirmuar se shëndeti gjenetik i foshnjës ardhje është rregull.

The post Disa nëna që janë dukur shumë bukur gjatë shtatzënisë appeared first on Gazeta Shneta | Me rëndësi shneta.

Reklama