Home » E rëndë, vriten dy punonjësit e bashkisë së Matit

E rëndë, vriten dy punonjësit e bashkisë së Matit

Dy persona kanë vdekur si pasojë e disa shtënave me armë zjarri Mat.

Ngjarja ka ndodhur fshatin Shëlli, ndërsa viktimat janë punonjës bashkisë Matit, cilët kishin shkuar për hapur një rrugë.

POLICIA-SH E rëndë, vriten dy punonjësit e bashkisë së Matit

Punonjësit e bashkisë Matit janë qëlluar nga një person, ndërsa policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e ngjarjes.

Reklama