Home » Vildane Zeneli lindi bionde por një gjë e keqe i ndodhi dhe u bë zeshkane

Vildane Zeneli lindi bionde por një gjë e keqe i ndodhi dhe u bë zeshkane

Vildane Zeneli jeton prej vitesh Amerikë.

Por, modelja e njohur shqiptare, erdhi Kosovë për pak ditë për zhvilluar një intervistë për Prive.

Ajo ishte protagonistja e rubrikës ’10 gjërat nuk i keni ditur’, ku shpalosi shumë pathëna.

Modelja tregoi çfarë ka studiuar, sa shtëpi e vetura i ka por edhe zbuloi një incident i ndodhi kohën kur ishte fëmijë.

10 fshehtat e Vildanës i kuptoni përmes videos mëposhtme./Prive.al

Reklama